Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ciki, hogy nekem nincs "okoste...

Ciki, hogy nekem nincs "okostelefonom"?

Figyelt kérdés
Már mindenkinek iPhone4-e, BlackBerry-je, HTC-je meg hasonló számomra elérhetetlen árú mobilja van, nekem még mindig egy 2005-ös. Már nem merem elővenni, olyan gáz. Más is van így?

2012. júl. 20. 21:46
1 2
 1/18 anonim válasza:

Nagyon sokan vannak így, de nem szégyen nyugodj meg.! Nem minden a pénz, én ezért nem nézek le senkit. (nekem xperia 10minim van) de nekem sem volt mindig ez,most kaptam.

Szerintem ne parázz rá a dologra, nem minden a pénz, a nagyzolás, meg ezek a dolgok.

2012. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem sincs, csak épp én nem is szeretnék. :P

Nagy baj lenne, ha tényleg ezen múlna, hogy ki "menő" és ki nem.


Elég elkeserítő számomra, hogy egyesek emiatt szégyellik magukat, mások esetleg tényleg lenézik azt, akinek nincs...

Komolyan a telefon lett az értékmérő!?!?

2012. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Nekem is egy régi telefonom van, én se szeretem elővenni. Viszont nem is akarok újat venni.
2012. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs okostelefonom. De én már kinőttem abból a korból, amikor az embert a telefonja határozza meg.

Tudod, az a kétségbeejtő, hogy az esetek többségében vért izzadnak a szülők, hogy megvegyék a legújabb cuccot, hogy az ő kölkük se lógjon ki a sorból, ahelyett, hogy megtanítanák neki, hogy ennél sokkal fontosabb dolgok vannak az életben..

2012. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nekem sokáig nokia 3510 esem volt :P nem nagyon vettem elő de nem szégyelltem. most sincs jobb telom :D én nem tartom cikinek.
2012. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Az, hogy valakinek van okostelefonja vagy nincs, az nem tartozik másra. Ne szégyelnd egyáltalán, sőt, inkább azzal dicsekedj, hogy neked régi telód van és mégis jól működik! Fel a fejjel:)
2012. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Hazardteam válasza:

Szerintem AKI előtt "ciki" AZZAL valami nagyon nagy gáz van, ugyanis sok ember, gazdagok is régi, megszokott telefonokat használnak, főleg, hogy azok közül némelyik egy hétig is bírja töltés nélkül, ezek az "okostelók" meg nagyonmax 1 napig, vagy addig se és már nem is nagyon számítanak telefonoknak, inkább kéziszámítógépek. Én személy szerint, ha milliárdos lennék, akkor sem vennék pl. iPhone-t, pedig most is Apple gépről írok és imádom az iPad-et meg a többi Mac cuccot. De telónak akkor is valami strapamobilt vennék inkább, minél kisebbet és kb az érdekelne, tudok e egyedi zenét írni csengőhangnak, meg talán, hogy normális fényképeket készítsen, mert néha jól jön:)


"Teljesítmény alapú" világban élünk ráadásul egy szegény országban, de ez nem változtat azon a tényen, hogy TE meg mindenki más NEM attól lesz értékes mije van, milyen telót tud villogtatni stb. hanem hogy milyen ember és mennyire törekvő (maximum) A nagyanyáink idejében még diódás krumplirádió sem volt, mégis normálisabban éltek, normálisabbak voltak, mint most akiket az utcára kimenve látsz és totál lesz@..ják egymást, ellaposodottak és felszínesek a kapcsolataik, ha vannak egyáltalán. ezek a technikai eszközök sokat rontottak ezen a téren az embereken és csak eltávolították őket egymástól, annak ellenére, hogy épp a "kapcsolattartás" lenne a feladatuk. De a facebook és társai is ugyanezt érték el..


Telefonra visszatérve: Anno a 90-es években ezeket a mobilokat még nemes egyszerűséggel, csak "bunkofonoknak" nevezték, mivel már akkor is újgazdag burzsujok kölkei villogtak velük a diszkókban. Külföldön nem ez ment, de itt volt, aki még imitálta is, hogy egyáltalán VAN mobiltelefonja, olyan "utánzat" telefonokkal lejtettek pl. az orvosi rendelőkben, vagy a vonatokon, sokszor félórákig. Ciki akkor volt, amikor jött a kalauz, hogy ugyan adja már oda egy pillanatra a telóját, mert egy nőre rájött a szülés pár kocsival arrébb:) Csak akkor még nem "okostelókkkal" csinálták a menőzést és próbáltak "nagyobbnak/többnek" tűnni másoknál azok, akiknek nem volt egyéniségük, vagy más módon nem tudtak kiemelkedni a tömegből, hanem "csak" olyan telók, mint pl. a Nokia2110-es ami 94ben volt kb. 190000 az átlagkereset meg 20-25000. Ilyenek mindig voltak és mindigis lesznek. Régen azt mondtuk: "ha nincs egyéniséged, legalább tanulj meg öltözködni és csinálj úgy, mintha lenne" Aki lenéz téged azért, mert nem villogsz a legújabb okosteló csodával, az kb olyan ember is, annyit is ér.. szerintem tojd le és keress olyanokat, akikkel jól érzed magad és normálisak, élvezd az élet FONTOS részeit és ÉLJ boldogan:)

2012. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem ciki.Egyáltalán nem az.
2012. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem az. Szerintem az a cikibb, amikor töki apuci pénzén megveszi a kétszázezres Szifont, aztán telefonálásra meg sms-re korlátozódik a használata.
2012. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Már mindenkinek iPhone4-e, BlackBerry-je, HTC-je meg hasonló számomra elérhetetlen árú mobilja van"


Vannak olcsóbbak is pl. ami jó huawei y200. Kb. 25-30000 ft...

2012. júl. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!