Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segííííííítséééég! Mit lehet...

Segííííííítséééég! Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Gio telefonom van, 3 hónapos. Az a gond vele, hogy egyszerűen megbolondult. Egyszer kikapcsolt, majd ha bekapcsol, amikor már eljut a SAMSUNG feliratig akkor egyszerűen megáll és magától kikapcsol majd bekapcsol. SEGÍTSETEK! Mit lehet tenni?? :((
2012. júl. 19. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet akksi hiba is, de akár szoftver is, ebből nehéz megmondani. Nekem legalábbis:)

Használtan vetted vagy újonnan? A garancia miatt kérdezem csak. Ha garis, akkor vidd vissza.

2012. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Garanciás, és újonnan. Most kikapcsolt állapotban felraktam tölteni, hát a legjobbakat remélem..:)
2012. júl. 19. 09:17
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem használt a töltés :/ ma megyek megjavíttatni..
2012. júl. 20. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit linkeltem az biztos működni fog.Megse próbáltad?
2012. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Inkább rájuk bízom, mert lehet, hogy ők megtudják úgy csinálni, hogy ne tűnjön el minden adatom.. Vagy ha mégse, ők jobban értenek hozzá mint én :) De nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!!
2012. júl. 20. 17:32
 7/8 Yukióóóó válasza:
Egy egyszerű szoftver frissítésre van szüksége a fiamnak ugyanez a baja a samsungjával el vittem még garanciában meg csinálták , kérjél csere telefont , ha nem garis akkor egy samsung lerakatnál pár ezer forintért pár perc alatt meg csinálják !!!!
2012. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már rég kész, 3000 forintomba fájt.. :)
2012. szept. 6. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!