Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elvesztett mobiltelefon -...

Elvesztett mobiltelefon - ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon ősrégi telefonom (kártyás, telenor) amit csak a barátommal használtam, hogy ingyen tudjunk beszélni.

Na ezt a telefont ma sikeresen elvesztettem valahol. Le kellene tiltani a sim kártyát, de olvastam a telenor honlapján hogy kell hozzá a szerződés. Na most az már rég nincsen meg, mint említettem ez egy kb 10 éves telefonszám, ráadásul a nagynéném nevén van, aki sajnos már nincsen közöttünk.. A kérdés, hogy így is le lehet tiltani valahogy vagy nem marad más, csak az ima, hogy nehogy illetéktelen kezekbe kerüljön..



2012. júl. 17. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a doboza megvan? Azon is rajta szokott lenni az IMEI szám. Talán azzal is megelégednek, de gondolom ha a papírok nincsenek meg, a doboz sincsen.
2012. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nincsen meg sajnos.. Tényleg nem szeretném hogy illetéktelen kezekbe kerüljön, de teljesen meg vagyok lőve.
2012. júl. 17. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:

menj be a pannonhoz ott valszeg elmondanak mindent.

am pinkod volt a SIMen? mert ha igen akk valszeg kiszedik es eldobjak a kartyat.. ha nincs es mazlid van, akk alapbol kiszedi es eldobja.

2012. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok..

Bocs félrekapcsoltam, valamiért úgy értelmeztem, hogy a telefont akarod letiltatni.

A telenor oldalán ezt írják:

[link]

Ha csak annyi, ami itt az első mondat, hogy elég telefonálnod, akkor nem tűnik bonyolultnak.

2012. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!