Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem segíteni?

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Mini telefonom van. Jelenleg 2.3.4-es android van rajta. Szeretnék rajta szoftverfrissítést végezni, de félek hogy a letöltött játékok, sőt, minden letörlődne a telefonról. Mit kell vele csinálni, hogy a szoftverfrissítés után ne törlődjön le róla semmi? A válaszokat előre is köszönom! :)
2012. júl. 18. 20:23
 1/7 YourDestiny ***** válasza:
Attól, hogy szoftvert frissítesz, nem törlődik semmi. Ez nem olyan, mintha hard resetelnél.
2012. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit sem kell csinálnod, ha a hivatalos frissítést teszed fel rá (bár nem is tudtam, hogy van). Megmaradnak a cuccaid.
2012. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minire 2.3.6-ig van hivatalosan.Bár nem lesz sok a változás, a .5/.6 leginkább egy kis optimalizációt tartalmaz, meg bugfixet.


Eltűnni semmi nem fog a telefonodról.

2012. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor jó.:)) köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 18. 21:18
 5/7 A kérdező kommentje:

De azt írja, hogy: Szoftver frissítésre van szükség. Töltse le az új frissítést. (A letöltés további költségekkel járhat.) A frissítés adatai (7.32)


tehát ez pénzbe kerül? :(((

2012. júl. 18. 21:33
 6/7 YourDestiny ***** válasza:
Nem, adott esetben az internetkapcsolatért kellene fizetned. Frissíts gépről KIES-el.
2012. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a gépre kötve USB-n keresztül csinálod akkor nem.Mert van egy mobilnetes módszer is, akkor a letöltésért kell fizetni.

Ha a gépre kötöd, akkor természetesen nem, hiszen az internet már kivan fizetve a hónapra.

2012. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!