Kisvuk29 kérdése:

Van ilyen kütyü?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan androidos készüléket ami nem telefon hanem inkább multimédiás kütyüként használható?

2012. júl. 16. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyenek a tabletek, vagy van pl a Samsung galaxy S wifi 4.x, meg az 5.0.
2012. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tabletek körül nézegess
2012. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nexus 7, igazából tablet, de ugyanaz, mint a "multimédiás kütyü" csak nagyobb kijelzővel.

Egyről tudok egyébként, amit tényleg erre is találtak ki, Samsung Galaxy S Wifi 5.0, de akkor már Nexus 7 jobb hardveresen is, szoftveresen is, és minden szempontból, csak kicsit nagyobb a kijelzője.

2012. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tablet, Samsung Galaxy 5.0, vagy olcsóbban Waytech xtab-70 vagy xtab-100s 50ezer körül, 10 hülvelykes és android 4.0 van rajta.
2012. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A tabletek soha nem hoztak lázba és okostelóm már van tehát csak érdekelt,hogy van-e olyan mintha telefon lenne de nem az.
2012. júl. 16. 21:21
 6/14 anonim ***** válasza:

Tehát a tabletek sosem hoztak lázba, de az ilyen multimédias biz-baszok igen, ami ugyanazt tudja, mint a tablet (vagyis kevesebbet), de kisebb a kijelzője.

Fuck logic, mi?

2012. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tudnék egy nagy lapot a kezemben tartani.Nekem Laptop helyett is azért van netbook-om,mert nem szeretem a túl nagy dolgokat.
2012. júl. 16. 21:30
 8/14 anonim ***** válasza:

A kérdezős egy olyan Androidos készüléket keres, ami olyan mint az Apple iPod-ja. Ami mint tudjuk később kapott telefon funkciókat is és így lett az iPhone. Azonban azóta is lehet iPodot is vásárolni ha csak az kell.


Az android azonban eleve telefonként startolt. A kérdező pedig kíváncsi rá hogy létezik e olyan eszköz az androidos palettán is amiből ki van hagyva a telefonos rész.

Én nem tudok ilyenről. A Nexus 7 az egyetlen amelyikből tudom, hogy a telefon rész kimaradt de abban igazad van, hogy ez egy tablet (még ha csak egy 7es tablet is). Előbb-utóbb ezek is megjelennek talán.

2012. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy wi-fi 5.0!
2012. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megtudtam,hogy sony walkman is van androidos.Az csak zenelejátszó.
2012. júl. 16. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!