Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik ilyen USB, vagy...

Nebula kérdése:

Létezik ilyen USB, vagy esetleg valami hasonló kütyü?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy léteik-e olyan USB, amire lehet bluetooth-al csatlakozni, de nem úgy, hogy számítógépre csatlakozni vele, hanem arra gondolok, hogy telefonon bekapcsolom a bluetooth-ot és csatlakozni tudok úgy az USB-re, hogy pl átmásolok róla valamit a telefonra.És ezt PC nélkül.

Lehet hülye kérdés, és lehet hogy én vagyok hülye hogy nem tudok ilyesmiről, de nem vagyok jártas ilyesmiben.

Előre is köszönöm a civilizált válaszokat.


2011. márc. 24. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt kérdezem Tőled, mit értesz USB alatt, mert az USB egy csatlakozási szabványt jelent, ami pl. a PC-n egy dugalj formában jelenik meg. Nekem ez az USB, de neked mi?
2011. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenki tudja, hogy pendrivera gondolt.

Na de, ilyen nincs, nincs értelme gyártani.

Ha adatot akarsz hordozni telefonnal, azért van bennük hely microsd kártyának. Azt, hogy mennyit tud kezelni, telefonodtól függ.


Ilyen létezik: [link]

2011. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tényleg nem érthető a kérdésed, mert az USB egy csatlakozási pont a számitógépen (vagy DVD lejátszón stb)! Nem a pendrájvra gondolsz? Esetleg hogy arról másolnál át valamit? Magyarázd el kissé jobban!
2011. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egyik legújabb nokiába már van közvetlen lehetőség pendrájvon keresztül pld filmeket is lejátszani! De az kivétel - és nagyon drága
2011. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok..

Az még létezik, hogy egy mobiltelefonból USB hostot csinálva egy programmal pendrivera lehet másolni, olvasni, de a kérdező blútyúkkal szeretné, de ezt azt hiszem még nem alkották meg..

2011. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen pendrive-ra gondoltam...bocsanat, de tenyleg nem ertek az ilyesmihez
2011. márc. 25. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell pendrive, ahogy irták is, vegyél egy micro SD memokártyát, rakd be a telódba és arra mindent rámásolhatsz bluetooth nélkül! Onnan pedig egy adatkábellel átviheted a számitógépre, vagy akár kivéve odaadhatod bárkinek (általában 2Gb memot minden teló kezelni tud - az ennél nagyobbakat már nem mind)
2011. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen kartyam van...en csak kivancsi voltam :P
2011. márc. 25. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!