Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van nekem egy eredeti (nem...

Béni54 kérdése:

Van nekem egy eredeti (nem feltört) IGO-m sd kártyán, még 2006-ból. Ezt fel lehet valahogyan tenni egy androidos (ZTE Skate) telefonra, hogy az működjön is off-line, tehát adatforgalmat NEM generálva, úgy mint anno az akkori PDA készülékemben?

Figyelt kérdés
Volna aki törtet felrakna, de sokallom, amennyit kér érte! Ha lenne tippje valakinek-akár privátban is-, azt megköszönném!

2012. júl. 14. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:

1.Nem lehet, mert eleve törni kellene azt a hivatalos iGO-t, hogy androidon fusson.

2.Minek fizetnél érte bárkinek is?

Letöltöd a netről, felteszed SD kártyára, telepíted és lesz is iGO a telefonodon.

Ha pm-ben dobsz email címet, akkor a legfrissebb(ha jól tudom még mindig az) full EU-s iGO torrent linkjét át tudom dobni.

2012. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!