Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eredeti DVD-ről a filmet rá...

Eredeti DVD-ről a filmet rá lehet másolni valahogyan a laptopra?

Figyelt kérdés

Még nem próbáltam meg, de egyszer egy eredeti zenei CD-ről sikerült a számokat rámásolni a gépre, ezért is bátorkodom ezzel a kérdéssel.

Ha valaki tudna nekem segíteni, azt megköszönném. :)

15/L


2012. jún. 22. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, a DVDt rippelni kell valamilyen programmal, pl ott van az ingyenes FormatFactory vagy akármilyen DVD rippelő alkalmazás. Ha rippellsz egy lemezt akkor végeredményként kapsz egy mp4 vagy avi videót (ezt úgy is be lehet állítani) amit simán lejátszhatsz Media Playerrel vagy akármilyen lejátszóval.


én ezt a programot ajánlom: [link]

2012. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Több minőségben is. Dvd5-be legegyszerűbb a dvdsrink.

[link] Fulldisc elsőre elég.

Ha avi-ba szeretnéd, az egy kicsit bonyolultabb... van alég hely a HDD-n? Egy dvd5 kb 4GB, egy jó avi kb 1GB...

2012. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget, most már az első válaszoló által ajánlott progit töltöm, és nem vagyok biztos, hogy a HDD-n van elég hely, úgyhogy marad az első, mert már csak 1 perc van a letöltésből. :D De köszönöm szépen Neked is, ment a zöld kezecske. :)


(Első válaszoló, ha van még 10 perced, akkor kérlek maradj itt, mert lehet, hogy nem tudom, hogyan kell megcsinálni a rippelést, és kell majd valamiben a segítséged. Köszönöm! )

2012. jún. 22. 22:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Jól gondoltam... :-) Segítenél nekem egy picit, hogy hova kattintsak, mit csináljak?
2012. jún. 22. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. jún. 25. 19:10
 7/7 anonim válasza:
De kis cukika vagy kérdező :)
2014. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!