Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc one v vagy Sony xperia...

Htc one v vagy Sony xperia miro vagy Huawei Mediapad?

Figyelt kérdés
Ezen 3 készülék közül melyik a legjobb? Jelenleg Huawei Mediapad-em van, de mivelhogy ez tablet(ami egyébként hívásra alkalmas), így nem olyan mobilis, mint egy kis teló. Egyébként teljesen elégedett vagyok vele, csak hát 7zoll-os képernyőt nem olyan könnyű zsebre vágni.
2012. júl. 13. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

miro! a one v nem néz ki jól és a huawei mediapad pedig túl nagy!

remélem segítettem:)

2012. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miro? :D Ugye ez csak egy vicc....alsókategóriás telefont a One V-hez hasonlítani, meg előrébb helyezni nála?


3,5 hüvelykes kijelzőn 320x480 felbontás? Viccelsz, ugye?

800 Mhz-es processzor Adreno 200-as grafikus gyorsítóval, 512 MB RAM-mal ICS alatt?Ami egyébként is zabálja a hardvert?Szerencse, hogy az MSM7225A cpu már ARMv7-es utasításkészlettel rendelkezik, így a flash játszhat még egy darabig, amíg ki nem vonják a forgalomból végleg.


Kérdező: One V, ha rám hallgatsz.Hardveresen erősebb, mint a Miro, nagyobb a kijelző, igaz csak 0,2"-csel, de a felbontása kétszer akkora.


Remélem segítettem.

2012. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)) Akkor javítok, Mediapad vagy One v??? Valamiért félek váltani, mert Mediapad-en minden program és játék megy akadozás nélkül, de One V-n mi lenne a helyzet?! :)
2012. júl. 13. 23:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Mediapad:


Qualcomm Snapdragon MSM 8260: 2 mag, maginként 1,2 GHz, Adreno 220-as Grafikus gyorsító, 1GB RAM.


One V: Qualcomm Snapdragon MSM 8255: 1 mag, 1GHz, Adreno 205-ös grafikus gyorsító, 512 MB RAM.


Ez még mindig egy telefon elsősorban, nem egy multimédiás szórakoztató központ, mint a mediapad, így hardveresen nem is olyan komoly a teljesítménye.Az ilyen komolyabb gameloftos játékokkal meg miegymással, Dead space, meg nfs sorozatokkal sem lesz komoly gond, habár nem lesz buttersmooth a dolog, akadni ritkán fog, a Mironál még mindig komolyabb a teljesítménye a telefonnak.


Ez egy erős középkategos teló, a miro meg alsó kategóriás, nem tudom, hogy sikerült összehozni a kettőt, de azt sem, hogy hogy ajánlhat neked sz*rt valaki csak azért, mert a One V (szerinte) nem olyan szép, mint a Miro.

2012. júl. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a One V egyszerűen gyönyörű :)... de azért természetesen soha sem a külső miatt választom elsősorban a készülékeket. Még egyszer köszi a válaszodat, sokat segítettél.
2012. júl. 14. 01:11
 6/6 anonim ***** válasza:
nem lenne egyszerűbb egy Sony Xperia U ? simán veri a miro-t és a htc is.
2012. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!