Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Hülyeségnek hangzik de nagy gondban vagyok a telefonokkal.Olyan nehéz választani. : )).Szóval tanácsot szeretnék kérni.Melyik az a telefon ami,60E.FT-ig jó választás lenne.Tehát max.60ezer ft-ig a szerintetek legjobb telefont leírnátok kérlek.Igazság szerint én egy 100ezren felülit szerettem volna,de anyuék azt mondták szó se lehet róla,nem azért mert nem tudják megvenni,hanem szerintük nincs értelme,mert 1 vagy 2 év múlva úgy is ujjat szeretnék.

2012. júl. 13. 12:53
 1/6 Cloofer ***** válasza:
Xperia Ray vagy Neo
2012. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alcatel OT 995 ennyiért a legjobb.

De érdemes még körbenézni a SonyEricsson Xperiák között is: Neo, Ray, Mini, Mini Pro.

2012. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én Active ot vásárolok szerintem jó döntés lesz ,de érdemes megnézni még a sony ericsson xperia mini pro - t is.Dehát izlések és pofonok. :)
2012. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is olyat vásárolok!
2012. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

-alcatel ot 995

-sony ericsson ray/neo

DE a legjobb választás a Sony Xperia U !!!

2 magos CPU stb...

[link]

2012. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
SE Xperia x10 mini prom van..: )))..köszönöm mindenkinek!!!
2012. júl. 15. 23:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!