Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG kp500 vagy Nokia 5800? SOS...

LG kp500 vagy Nokia 5800? SOS melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
melyiket válasszam? csak ez a 2 közül választhatok . szerintetek melyik a jobb és miért?
2012. júl. 2. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Mind a kettő elég régi modell. Inkább a Nokiát válaszd. Jobb megjelenés, jobb kamera, anyaghasználatban is jobb a Nokia. Plusz szoftver támogatottság is jobb nála. Egyszóval: Nokia!


18/f

2012. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
5800, mert sokkal több program van rá, és többet is tud a készülék pl. GPS, W-lan, 3G.
2012. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia! Nekem LG Kp 502-em volt, pont múlt héten cseréltem le. Szerintem nagyon jó teló volt. Két és fél évig használtam, soha nem volt semmi baja, pedig többször leejtettem. A NOKIA tényleg jobban néz ki, de nekem ahány Nokia telóm volt mind tönkrement, LG-ből ez volt a második és tökéletesen működött mindkettő, egyszer sem volt szervízben. A többi adattal kapcsolatban biztos igaza van az előttem írónak!
2012. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, szerintem a nokiát választom. szerintem is jobban néz ki, de én tini (fiú) vagyok, igyhát nekem a zene is fontos :) a nokia Xpress Music -ba elég jó hangerő van, mivel 2 hangszórós, ismerösömnek olyan van. csak kiváncsi voltam más véleményekre is. . uccsó válaszolónak: az ismerösnek a nokia 5800 kb 3 éve van, és azt mondta h neki még soha nem kellett szervizbe vinni a telót. ... na tehát a nokia marad . köszii :D
2012. júl. 2. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is Nokia 5800-at akartam venni :D Nagyon tetszik csak az a baj nincs újon.De egy kicsit több pénzt kaptam és inkább nokia 500-at veszek újon.
2012. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5800al jól elleszel. Nekem is az van immár 4 éve és hibátlanul működik pedig rengeteget nyúzom.
2012. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem edd meg a tengerimalacodat !
2012. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!