Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok erről a mobilról...

Mit gondoltok erről a mobilról (s3)?

Figyelt kérdés

3Gs-em van most, amit nagyon szeretek, de szívesen beújítanék egy újba. 4s tetszik, de mivel jön az új modell októberben, így megvárnám. Android téren még néztem az S3-at. Hiába műanyag a videók alapján egész jónak tűnik. 3Gs is műanyag, de nem recseg, ropog, akkor nem olyan gáz szerintem e téren. Főként fotóznék vele, ez az egyik sarkalatos pontja a 3gs-nek, 720p/1080p is hasznos videózásnál. Rendszernek egyaránt vannak pozitív és negatív részei, de ez így van ios-el is. Kijelzője szép, retina ide vagy oda a ppi abszolút helyén van, nem makroobjektívvel nézném a kijelzőt. :D

Tetszik, hogy minden ingyenes, tehát ha játszani van kedvem, akkor letöltöm és kész. Ez is bosszant ios-be, tehát kell néznem állandóan, hogy van-e jb!?

Nem tudom zenét az simán behúzom egy mappába és kész?

Zenelejátszó terén ilyesmi van android-ra, mint ami ios-be van?

Ezt ki lehet valahogy vitelezni android-on: [link]



2012. júl. 13. 12:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kártya nélkül kerül ennyibe, tehát nincs hűség.
2012. júl. 14. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!