Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok erről a mobilról...

Mit gondoltok erről a mobilról (s3)?

Figyelt kérdés

3Gs-em van most, amit nagyon szeretek, de szívesen beújítanék egy újba. 4s tetszik, de mivel jön az új modell októberben, így megvárnám. Android téren még néztem az S3-at. Hiába műanyag a videók alapján egész jónak tűnik. 3Gs is műanyag, de nem recseg, ropog, akkor nem olyan gáz szerintem e téren. Főként fotóznék vele, ez az egyik sarkalatos pontja a 3gs-nek, 720p/1080p is hasznos videózásnál. Rendszernek egyaránt vannak pozitív és negatív részei, de ez így van ios-el is. Kijelzője szép, retina ide vagy oda a ppi abszolút helyén van, nem makroobjektívvel nézném a kijelzőt. :D

Tetszik, hogy minden ingyenes, tehát ha játszani van kedvem, akkor letöltöm és kész. Ez is bosszant ios-be, tehát kell néznem állandóan, hogy van-e jb!?

Nem tudom zenét az simán behúzom egy mappába és kész?

Zenelejátszó terén ilyesmi van android-ra, mint ami ios-be van?

Ezt ki lehet valahogy vitelezni android-on: [link]



2012. júl. 13. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem S3 helyett jobb a HTC One X. Jobb,nem műanyag.

Vagy a Sony Xperia S,Ion.(mondjuk ezek 2 magosak csak,de a 4 magot nem nagyon lehet még kihasználni)

Igen belehúzod egy mappába a zenét és kész.

Androidra is vannak hasonló alkalmazások mint a képen.

2012. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Most voltam kipróbálni a mobilt, nagyon durva. Retina kijelző ide vagy oda eszméletlen durva az élesség, színek.

Villámgyorsan teszi a dolgát. Kamera is elég jó.

Nem volt kezembe még nagyon android-os mobil, de bátran merem ajánlani, hogy semmivel se nehezebb kezelni csak más a struktúrája picit. 4,8-as kijelző kényelmesen elfér a kezemben(igaz nagy lapát kezem van). Mást nem néztem meg, ha jól láttam xperia s volt még. One x-t nem láttam, de lehet elkerülte a figyelmem.

Nagyon úgy néz ki, ez lesz a következő mobilom és lehet egyben az utolsó is jó sokáig(3-4 év helyett 5-6 évig mondjuk).


Jaj igen, elfelejtettem írni, hogy a 16:9-es képarány nem annyira jön be (lásd.: Xperia S), filmeknél, játéknál esetleg optimális lehet.


Expó gombot hiányolom az S3-ból, ebben a Sony-t illeti egy hatalmas piros pont. Igaz ha fókuszt akarsz állítani, akkor rá kell bökni a kijelzőn a kívánt pontra és utána exponálni. Akkor mondjuk ugyanott vagy kb.


Hülye fejemmel eddig szidtam az S2-3-at meg a többi hasonló mobilt, hogy ilyen műanyag, a rendszer itt meg ott rossz. Ma megváltozott mindez. :D

Teszteknek is óvatosan kell hinni, kijelző színhűség meg ilyesmik igazak szoktak lenni, de a többi az már a felhasználótól függ erősen. :D

2012. júl. 13. 14:11
 3/11 anonim ***** válasza:

HTC One X-et pedig kipróbálnám a helyedben, SGS3-at oda-vissza alázza.

SGS3-nak ha bejön a kijelzője (ami a lehető legrosszabb, pentile matrix-os) akkor a One X IPS-étől szerintem lehugyozod magad.

Retina kijelző meg nem létező dolog, csak Apple találta ki, hogy egy szóval lehessen rajoskodni, csak marketing, semmi más.

2012. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Oda vissza alázás alatt nem tudom, mit értesz.

Sárga szín a tesztek alapján zöldes rajta, de ne nekik legyen igazuk.

Valahol ha látok One X-et akkor kipróbálom, lehet változik a véleményem.

Retina az valóban csak egy szöveg, de azért 3,5-es kijelzőre 336ppi az elég derék. 300ppi felett már teljesen mindegy egyébként. Pentile kijelző meg egy teljesen más technológia. Tény, hogy nagyításnál gyengébb, de tartósságra állítólag jobb.

3gs-em 2,5 éves, megnéztem a színeket és nincs pixel hiba. Hála a jó Istennek!


Ki kell próbálni mondom még egyszer a mobilt aztán lehet alapozni! :D

2012. júl. 13. 14:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Az árát viszont nagyon nem éri meg.
2012. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 fairi1 ***** válasza:

Az S3 és HTC One X is volt már akezemben, pentile matrix nem feltűnő a nagy felbontás miatt, kicsit ez a dolog fel van fújva.

SLCD2 nem rossz, de feketéi gyengébbek mint a S3-nak, igaz nagyobb egy picit a fényereje. felbontás olyan nagy mindkettőnek hogy melyik az rgp és melyik a pentile azt jóformán nagyítóval mondod meg csak.


ha hackelni szeretsz akkor az S3 a jobb választás mivel One X bootloadere le van zárva, persze feloldható ami azonnali garivesztés.

S3 nincs bootloader védelem vagyis mikor mész gariztatni mindent vissza lehet csinálni alapállapotba.

2012. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szoftveres módosítással nem veszted el a garanciát, max a szoftveres részét, de ha hardverrel lenne bármi akkor ezzel nem foglalkoznak (és szoftverrel mi történne, ami miatt szervizelni kéne? semmi).
2012. júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 fairi1 ***** válasza:

Én főzött romra gondoltam, nem programtelepítésre vagy témaváltoztatásra.

Mélyebb belenyúláshoz bootloadert fel kell oldanod. ha megteszed garancia úszott, persze nem tudom mennyire veszik vérkomolyan!


S3 teljes szabad kezet kap használó, pl pár kernel tweakelő progit is telepíthetsz,azzal elég mélyen testre szabhatod a telefonodat, persze érdemes tudni mit csinálsz mert el is ronthatod a dolgot.

egy samsung romolása nagyon könnyű, rootolás még inkább, csak picit kell figyelni.


Persze akit ezek nem érintik azoknak ez nem szempont!

[link] Ez az unlock, akit érdekel elolvastatja!

"What does this mean for me?


Unlocking the bootloader means that you now have the ability to customize software on your device. Please note that changing your bootloader can cause significant issues with your device and once you have unlocked your device, you have agreed to the disclaimer that states a change in warranty status such that in the event you render your device unusable, you are responsible for the recovery of your device, whether by repair or by other means."

persze a leírtak megérhetőek!

Ráadásul nem is ad teljes kontroll a készüléked felett, pár rész továbbra is lezárva marad!


Pl ez az S3-nál kihagyható lépés, mivel nincs is zár rajta!

2012. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
S3 T-nél 140e lenne, ami nem annyira sok, mint egy Apple. :D
2012. júl. 13. 19:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Előfizetéssel 140, amúgy 170k.

Ennyiért kártyafüggetlen HOX van.

2012. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!