Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek vegyek egy ilyen...

Szerintetek vegyek egy ilyen telefont? (xperia mini pro)

Figyelt kérdés

Hetek óta dilemmázok rajta. Nagyon tetszik, az egész ahogy van, a programok, lehetőségek, stb meg minden, de!

Nem tudom eldönteni mekkora szükségem lenne rá, vagy megéri e egyáltalán, mivel szimpla egyetemista vagyok. Van egy viszonylag jobb képességű laptopom (suli, munka stb-hez szükségem volt egy jobbra, ami azért többre használható, mint netezésre) meg jól működő "régi classic" telóm, nem tudom, hogy ezeken felül érdemes-e beruházni rá, csak azért, mert tetszik.

Nincs túl sok pénzem, szóval nekem ez elég luxusberuházás lenne, szerintetek megéri, ha igen miért, ha nem miért?

Ti a helyemben megvennétek?



2012. júl. 13. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
vegyel se live with walkmant olcsobb mint a mini pro de ua. tudja csak nagyobb a kepernyoje...csak arra mondtam h nem akarsz tul sokat kiadni erte. :)
2012. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a qwerty billentyűzet létszükséglet, akkor ennél alább ne add. Ha megvagy nélküle akkor viszont a fenn említett Live with Walkman kb ugyanezt tudja, szembetűnően kevesebbért.
2012. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Élőben kipróbáltam őket boltban, mivel láttam, hogy kb ugyanazt tudja, de nekem a live with walkman nem jött be, meg az a "nagyobb kijelző" csak papíron létezik, amúgy szerintem hajszálnyi a különbség... És igen, a bill. miatt a mini pro szerintem sokkal jobb, az érintőképernyős pötyögés az őrületbe tud kergetni. :) (barátomnak is SE-ja van azt használtam párszor)
2012. júl. 13. 10:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Na de most a lényeg, hogyha eltenkintünk az ilyen 15 éves gyerekektől, akik már samsung galaxy s3-al szaladgálnak, mert arról jobban fut a facebook, az érdekelne, hogy a telefonnak lehet-e úgy érdemleges hasznát venni, a hétköznapokban esetemben? Aki huszonéves és még nem dolgozik állandóan, ő például hasznosnak találja-e, vagy meglenne nélküle is, teljesen jól? Ilyesmi érdekelne...
2012. júl. 13. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire használnád, mert mondjuk, ha nincs nálad a laptopod, akkor a telefonon is tudsz netezni, meg felrakhatsz rá alkalmazásokat, szóval kis mértékben, de tudja akár helyettesíteni a számítógépet.
2012. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Office-t pl elég sűrűn használom, nem tudom van e olyan alkalmazás, ami nem csak beolvassa, hanem szerkeszteni is tudja-e a wordot, excelt, stb, sok pdf file miatt szoktam cipelgetni a gépemet, sokmindent a gépen szerkesztek, PS, írok, rögzítek, mittudomén net is lényeges, esetleg zene... Sokat közlekedek a városban tömegközlekedéssel, és gyakran eltévedek, egy térkép pl tuti jó lenne. :D Szeretek fotózgatni is, de ez sem számottevő, elég ütős fényképezőgépünk van.

Játékok nem igazán érdekelnek. Szóval kb így ennyiben tudnám felhasználni. Ezért érdemes? Minden amit leírtam, azt meg tudom oldani egyébként is, úgyhogy nem létszükséglet, csak érdekelt, hogy ezért megérné-e?

(Céges előfizetésen keresztül tudnék rá venni elég ütős netet is olcsón.)

2012. júl. 13. 11:50
 7/9 anonim ***** válasza:

mindegyik androidos telefon alapbol rendelkezik irodaszoftverrel. a rosszabbik eset a probaverzios amivel szerkeszteni nem tudsz csak olvasni. a teljes verziosban szerkeszteni is tudsz amugy meg ha nem vagy laptopkozelben akkor emailezni is tokeletes a telefon. legalabbis szerintem

15/F (ja es legelso voltam)

2012. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi, végül is megvettem. :D

Szerelem volt első látásra. :D

2012. júl. 13. 21:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok örömet hozzá!
2012. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!