Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor fog kijönni SE Live-ra...

Mikor fog kijönni SE Live-ra az ice cream sandwich?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 00:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Nekem meg nem azt PONT.


Mégis elárulnád mivel frissítetted?

Telód rootolt?


(Csak azért mondom, mert eleinte én is sokat szoptam a sok (még) nem ics-re írt app miatt...)


Az alap gyári ICS-el nincs gond, de a különböző marketről letöltött alkalmazással annál inkább.


Az meg nem a sony hibája, hogy Gipsz Jakab fejlesztő xarik az ICS-re.

2012. júl. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Sony Companionnal frissítettem, és nem csak az a bajom hogy nem indultak el az appok hanem lassabb mint a 2.3.4
2012. júl. 14. 08:15
 33/37 anonim ***** válasza:
nem tom, nálam egy játék sem akad, hibátlanul megy mind, egy appal sincs bajom, és tökéletesen fut a rendszer
2012. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

"Sony Companionnal frissítettem, és nem csak az a bajom hogy nem indultak el az appok hanem lassabb mint a 2.3.4"


Szórakozz anyáddal...


Előbb még azt írtad, hogy flashtool-al raktad rá 2 hónapja. Most meg pc companionnal... Pedig a kérdésedben még azt írtad, hogy nem ajánlja fel, mint ahogy az update service se...

2012. júl. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Mert azóta már megjött a hivatalos ice cream sandwich!

És igen is hogy kb 2 hónapja ráraktam flashtool-al de az még enél is szarab volt

2012. júl. 17. 02:24
 36/37 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem kéne anyázni
2012. júl. 17. 02:54
 37/37 anonim ***** válasza:

"Mert azóta már megjött a hivatalos ice cream sandwich!"


Azalatt a rövid idő alatt?

És ezalatt kipróbáltál mindent és hagytad is rendszert néhány napig beállni? Mindezt alig pár óra alatt?

2012. júl. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!