Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor jelenik meg a hivatalos...

Mikor jelenik meg a hivatalos Android 4. 0 Ice Cream Sandwich a Sony Ericsson 'Live with Walkman' telefonokra?

Figyelt kérdés
Továbbá érdekelne, hogy ha megjelenik hogyan értesülhetek róla és hogyan tudom felfrissíteni a telefonomat. Gondolom ugyanúgy, mint az eddigi frissítéseknél, a Sony PC Companionon keresztül, igaz?

2012. jún. 15. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon nézzed, sony hivatalos honlapja.

Már lehet látni, hogy több telefonjára is kijött, max 2 hét, és a live-re is kijön.

2012. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Úgy olvastam az oldalon, hogy már meg is jelent a frissítés. Remélem nem kell sokat várakoznom, míg itthon is elérhető lesz!

Esetleg tudja valaki mennyit kell még várni rá?

2012. jún. 16. 21:24
 3/8 anonim ***** válasza:
függetlenre hivatalosan tegnap szolgáltatónál még beletelik egy pár napba
2012. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mától frissíthető a Telenorosoknak is! Legalábbis nekem, most jött róla értesítés.
2012. júl. 12. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
ez tényleg így van mert nekem még semmilyen frisítés nem jött?
2012. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen! Nem tudom, hogy a többi szolgáltatónál mi a helyzet, de a Telenorosoknak a héten érkezett meg a frissítés.
2012. júl. 13. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is már megjött rá is raktam de nagy szar az egész egy játékot sem akar elindítani
2012. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hááááááát nem is tudom... Valahogy engem sem győzött meg! Véleményem szerint a legnagyobb hiba a kamera appal történt. Nekem akad a 720-as HD felvétel!!!
2012. júl. 16. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!