Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tud egy Samsung i9300...

Mit tud egy Samsung i9300 Galaxy S III?

Figyelt kérdés

vennék egy olyat

kis részletet róla miket tud ! :)


2012. júl. 12. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit tud?Sokmindent.De minek akarsz olyat venni ha azt sem tudod hogy mit tud,és ami mégjobb hogy a google-t sem tod használni.
2012. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mindent tud hisz csúcs telefon, de nekem a HTC sensation után kényelmetlen esetlen és idióta a kezelő felület. De ez csak nekem fontos. Gyors kis telefon de ha nem használod ki, vagy nem volt még droid lehet kicsit nehéz lesz megtanulni használni. De szerintem nézd meg azért a HTC one x-et szerintem kezelhetőbb a mérete és jobb a fogása. És nem túl kontrasztos a kijelző ami ugye a samoled vele járója.
2012. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neked egyik sem való
2012. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy mit tud.

Röviden mindent tud, de ha a műszaki adatokat kérdezed akkor az itt van: [link]


Mellesleg, ahogy az első is írta, minek neked egy olyan telefon, amiről azt se tudod, hogy mit tud.

2012. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindent tud, de a HTC One X jobb.
2012. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!