Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini telefonomr...

Samsung galaxy mini telefonomra beállítottam a mintás bill. zárat, de sokszor elrontottam. és a g-mail fiókot kéri, de, ha beírom nem fogadja el. Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Más megoldás nincs.Minden, amit a telefon memóriában tároltál, és nem szinkronizáltál a google-lel, vagy nem csináltál róla backupot, el fog veszni.Sms-ek, névjegyek, telefonszámok, satöbbi.

2012. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. :)
2012. júl. 12. 20:23
 3/7 A kérdező kommentje:
...és, hogy tudom úgy lenyomni azt a 2 gombot egyszerre, hogy kijöjjön az a menü?
2012. júl. 12. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván valamelyik két ujjaddal.
2012. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kikapcsolod a telefonod.Megnyomod a középső gombot, nyomva tartod, majd elkezded nyomni mellé a bekapcsológombot is, amíg nem rezzen egyet, és be nem jön a recovery menü, ekkor elengedheted a gombokat.A hangerő fel-le gombokkal tudsz lépkedni a menüpontokon fel-le, kiválasztani a bekapcsoló gombbal tudsz.
2012. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem jön be, pedig mindent úgy csinálok, ahogy mondod.. :/
2012. júl. 13. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt nincs ilyen hogy várj 30mp-t aztán újra kezdheted?Mert nekem ha 5-ször elrontom akkor kiirja hogy várj 30mp-t és próbálja újra.Az alsó sarokba meg van egy gomb hogy elfelejtette a mintát?rámegyek és ott kéri a gmail-es adatokat.De neked nincs ilyen 30mp-s cucc?Különben hardresetet kell csinálni.(kérdésedre válaszolva)
2012. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!