Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit érhet a mobilom? (SE...

Mennyit érhet a mobilom? (SE x10 miniPro)

Figyelt kérdés
SonyEricsson X10 mini Pro. Használt, egy hibája van: fényereje idegesítően alacsony. Aksi -vagy képernyőhiba. Karc itt-ott előfordul de maga a telefon remekül funkcionál. Mivel a telefont találtam, garancia nincs rá. Töltő van hozzá. Korrekt árat szeretnék. Köszi.

2012. júl. 12. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Találtad, így a "tiéd" és el szeretnéd adni?Gratulálok.Nem egyszerűbb lett volna kikeresni a telefonkönyvből egy számot, hogy visszajuttasd a jogos tulajdonosához?

Hová fajul ez a világ?!...

2012. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem, szóval az ilyen válaszokkal inkább töröld ki. Találtam igen, eladom. Ez van. A tulajdonosa nem vigyázott rá, ráb*szott. Árat ha mondasz még mindig megköszönöm.
2012. júl. 12. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
15-20 ezer Ft. Te nagyon önző ember lehetsz ha nem adod vissza.
2012. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félév után szerintem már annyira mindegy...
2012. júl. 12. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!