Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Éjjel a mobilom bemondta az...

YourDestiny kérdése:

Éjjel a mobilom bemondta az unalmast. Azt hittem lemerültem, de tévedtem. Semmire nem reagál, nem lehet bekapcsolni. Kivettem az akkumulátort is, de se kép, se hang. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Valami trükk vagy okosság? Szerviz szagú a dolog?

2012. júl. 4. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt csinálta pár napja. Töltőre raktam, de nem reagált, meg azt jelezte, h töltés kész. De bekapcsolni nem lehetett. Ráraktam az adatkábelt, azzal észhez tért. Próbáld másik töltővel.
2012. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Milyen készülék (gyártó), ha szabad kérdeznem?
2012. júl. 4. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Motorola.
2012. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az enyém nem, valószínűleg azért nem jött be. Azért köszi! Semmilyen próbálkozás nem tetszik neki, meghalt. Lemerülni biztos nem merült le, meg amúgyis be hagyná kapcsolni halott akkuval is, csak épp a PIN bepötyögése után vége lenne. Régebben is csinált már hülyeséget, mint pl. azt, hogy töltőn nem tudtam bekapcsolni néha, ugyanis a HTC logónál nem jutott tovább. Ez lehet szoftverhiba, nem foglalkoztam vele, de most?!
2012. júl. 5. 00:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy mostanában sok HTC problémáról olvasni pl. itt is, pedig az egyik olyan gyártónak állítják be, amely a legalacsonyabb romlási aránnyal rendelkezik.
2012. júl. 5. 00:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Melyik htc?
2012. júl. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor szoftver frissítés lesz belőle. Mindenesetre vidd a töltőt is, ha szervizelteted.
2012. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jah, már elvittem. Én is a szoftverfrissítésre gondoltam, de nem adott esélyt, egyszerűen nem lehetett bekapcsolni sehogy, a hard reset-re se reagált. Egyébként ez még a sima Desire, a Froyo-s fajta SLCD kijelzős változat.
2012. júl. 5. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!