Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megér plusz...

Szerintetek megér plusz 15ezer ftot a neo v az xperia mini prohoz képest?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem megérne, mert annak nagyobb a kijelzője, és a mini pronak meg túl kicsi, de attól függ, hogy mire használod.
2012. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

igen,meg!

a neo sokkal többet tud mint a mini pro (régen én is ilyet akartam)

2012. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ancsalovenutella válasza:
Egyáltalán nem tud többet a neo v,teljesen azonos a tudásuk.Ahogy előttem is mondták,attól függ,hogy mire használod.Ha inkább webböngészésre,hívásra,képnézegetésre akkor a neo v a neked való,ha viszont facebook sms függő vagy és nem olyan fontos az,hogy most ú de milyen nagy tepsi telefonod van,akkor a mini pro-t ajánlom.Ez egyébként attól is függ ,hogy fiú vagy,vagy pedig lány.Merthát egy tetemes férfi kézben eléggé érdekesen néz ki egy ilyen telefon...De ha lány vagy,akkor ezt pont neked találták ki.
2012. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha lány lennék, megvettem volna a miniprot... Szerintetek ciki fiúként minipro?
2012. júl. 25. 16:01
 5/5 ancsalovenutella válasza:
Attól függ hány éves vagy...Ha már túl vagy a 20-on akkor inkább a neo-t ajánlom,de ha még a tizenévesek közé tartozol,akkor nyugodtan vedd meg a mini pro-t,mert abban a korosztályban nagyon is menőnek számít,ha valakinek qwerty-s mobilja van.
2012. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!