Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia ray vagy pro?

Xperia ray vagy pro?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem inkább... A pronak nagyobb a kijelzője de mindkettőének a felbontása ugyanaz. Meg van qwerty-e. De viszont a pro műanyag és nem annyira minőségi mint a ray. Hardveresen ugyanaz... Aki nem ismerné az xperia pro-t: http://www.youtube.com/watch?v=lrbcjzpXaHo
2012. júl. 11. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ray! Szebb a kijelzője és újabb! De egyikkel se jársz rosszl! Ajánlom még az Alcatel OT 995 öt! Jobb mindkettőnél!
2012. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz de nekem az xperia-k jönnek be a jó kis design miatt meg az UX kezelőfelület miatt. :)
2012. júl. 11. 12:35
 3/6 Kóc válasza:
Nem vennék olyan telefont amin mozgó alkatrész van. Higgy nekem, van a közelemben szervizes és a 70%-a a bevitt készülékeknek, elcsúsztatható, kinyitható..stb. Ha már SE Xperia akkor a NeoV, de a Sony Xperia P szerintem most a Best Buy a telópiacon ár/érték arányban
2012. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ray.

Nekem a kinézete jobban tetszik, de egyébként mind a kettő jó telefon.

2012. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
NeoV-t soha.. Nekem. Nem tetszik.. De a p igen csak nem bővíthető meg nekem drága is.. Amin még gondolkodtam az az arcS de bárhol néztem 80 alatt nem volt. Úgyhogy maradt ez a kettő. Bár a pro-t olcsóbban be tudnám szerezni.
2012. júl. 12. 12:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül xperia pro-t vettem és meg vagyok vele elégedve. Az ok: xperia ray-nek kics a kijelzője. Bár x10 mini pro után az is nagy lett volna. :-)
2012. szept. 24. 01:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!