Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van vkinek LG Optimus Black...

Van vkinek LG Optimus Black típusú telefonja?

Figyelt kérdés
Nem volt még érintőképernyős telefonom, most szeretném megvenni az elsőt. Szerintetek ez megéri az árát, jól járnék vele? Olvasgattam pér véleményt neten, általában dicsérték
2012. júl. 9. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, ma már gyengécske a hardver, és nagyon rossz a szoftver, mint minden LG-n. Egyedül a kijelzője szép, és a kamerája se rossz. Újonnan 40-45-öt érne reálisan, maximum. Mennyit szánsz rá?
2012. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk eddig amiket rosszat olvastam, azt mind te írtad, jó lenne azért a másik oldalt is meghallgatni.. de amúgy egybéként is annyiba kerül: [link] (50ezret írnak)
2012. júl. 9. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Kártyásan gondoltam, úgy 67 ezer.


Amit írok, nem hülyeségből írom, hanem tapasztalatból. A másik oldalt megtalálod a prohardver fórumon a telefon topikjában.

2012. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mit takar az, hogy gyenge harver, rossz szoftver? Meg az LG alapból jó telefon, szóval nem hiszem, h annyira rossz lenne. Az, hogy nem lehet 20millió játékkal játszani rajta, meg éjjel-nappal netezni, az engem nem zavar, mert eddig is csak sony ericsson w580i-m volt, szóval ennél bármilyen érintőképernyős többet tud, és annó újonnan ez is volt 40ezer, szóval ha innen nézem az Optimus se a drága telefonok közé tartozik, mert amiket eddig néztem az mind 100ezer felett volt, de annyit már nem adok egy telefonért
2012. júl. 9. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom, honnan szedted, az LG soha nem csinált jó telefonokat.


A hardver a mai felhozatal mellett gyenge, még az egymagosok között is (ennek ellenére használható, nekem is ez van a Defy-omban, de új telefont nem vennék ezzel). Rossz irányban nézelődtél, ha csak 100 fölött találtál telefont, 18 ezerrel olcsóbban ott az Alcatel OT-995, már az is minden téren jobb, de 65 környékén már kétmagos Sony-t is kaphatsz (Xperia U).

2012. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom, hogy ami külsőre is tetszett és megvettem volna, az került 100ezernél többe vagy környékén, Pl. HTC-k, Samsung-ok vagy egyáltalán nem is lehet kapni t-mobile-nál. Bár nekem még most se világos, h miben nyílvánul meg, hogy rossz telefon, mit nem bír?
2012. júl. 9. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:
HTC One V, 70 körül van, de a mai mezőnyben az is túlárazott már. Samsungot nem szabad venni, az olcsók nagyon rosszak, a drágák meg túl vannak árazva, olcsóbban kapsz jobbat.
2012. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!