Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen sűrűn kapcsoljátok ki...

Milyen sűrűn kapcsoljátok ki a telefonjaitokat?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam kikapcsolni .
2012. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mantis religiosa ***** válasza:

Amikor alszok, vagy a kedvesemmel vagyok. Így mindenki nyugodtan hívhat bármikor, ha kicsöng felveszem, ha meg épp alszok, akkor bekapcsolás után úgyis jön sms arról, hogy ki keresett.


Ja! A munkám miatt elég össze-vissza életritmusban élek, így a legjobb mindenkinek.

2012. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam kikapcsolni, csak ha nem töltöm fel idejében, akkor legfeljebb lemerül. Nagyon kevesen szoktak hívni, szóval nem igazán zavaró.
2012. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer ajánlott is, akár csak egy percre is kikapcsolni. Az elektronikának jót tesz, ha alapállásba állhat.
2012. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kikapcsolni én se . Ha olyan helyen vagyok akkor is csak lenémítom
2012. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amikor kérnek rá, olyan helyen ahol megzavarhat valamit.


Amúgy 2-3 naponta mindenképpen kikapcsolom, jót tesz neki, és ha nem teszem meg akkor lassul.

2012. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amióta az iPhone 4-re ráraktam az iOS6-ot nem kapcsolom ki mert van rajta olyan funkció hogy Ne zavarjanak.
2012. júl. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megint itt van egy Iphone fan :(
2012. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Istenem...És mi van akkor ha iPhone telefonom van? Ha valakinek iPhone-ja van az már rögtön fan? Ennyi erővel akinek Androidos telefonja van az rögtön Android fan? Amúgy meg Androidos tabletem van. Akkor mosmtár Android meg iPhone fan is vagy egyszerre?
2012. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*vagyok
2012. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!