Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A kérdésem androiddal lenne...

Stabilo007 kérdése:

A kérdésem androiddal lenne kapcsolatos. Lehet telepíteni a google playt?

Figyelt kérdés
Amikor bejöttek az androidok én vettem egyet egyből, ezért régebbi verziós. A kérdésem az lenne hogy hogy lehet rátenni a Google Playt. Mert nekem megmaradt a Market, és nem akart átállni.

2012. júl. 4. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mindkettő, csak kinézetben különböznek. Bár nem tudom, neked miért nem frissült.
2012. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van rajt olyan program, játék ami nincs fent Marketen..és az a helyzet hogy énse tudom miért nem frissült.
2012. júl. 4. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanabból az adatbázisból dolgozik mindkettő, ha más telefonon nézted, a telefonok közötti eltérés miatt lehettek más alkalmazások is azon.
2012. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Play - Market ugyanaz.

Régebbi oprendszereken marad Market. (milyen készüléked van, és melyik android verzió van rajta?)

A Play-Market csak a készülékeddel kompatibilis alkalmazásokat listázza.


Ha a sz.gépen ezen az oldalon (a Play webes oldala) [link] a telefonban regisztrált default accountoddal bejelentkezel, látsz minden alkalmazást, de a nem kompatibiliseknél jelzi azt.

2012. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nem tudtam regisztrálni ugy hogy a telefonra tudjak tölteni.
2012. júl. 6. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!