Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az hogy lehet, hogy a vodafonn...

Az hogy lehet, hogy a vodafonnál 2.3as androiddal árulják az x8at? :O

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
2.1-el árulják.
2012. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
délután jött egy szórólap 2.3-at ír!:D akk elnyomtál lehet!:)
2012. máj. 17. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
2.3 sosem lesz X8-ra. csak főzött rommal oldható meg
2012. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2.1-el árulják. Maga a készülék önmagában nem lenne rossz, de a rajta lévő 2.1-es rom egy nagyrakás szar. Nem vesézném ki hogy miért de írok párat.

Lassú, "buta", dualtouch nem lehetséges synaptic chipsetűnél (eleve nem támogatja a kernel). az más hogy cryspess kijelzőnél sikerül...

Na mind1. Főzött romokat meg szerintem hagyjuk... Én már nem főzöm a telót tovább, mindegyiknek van valami komolyabb hibája. (leállnak az alkalmazások, néha akadozik, aksi gyorsan merül ...stb.)

amúgy eddig a ginderxperia v10 vált be nekem (2.3-as rom) de az aksit nagyon ette. :( - kalibrálást nem próbáltam.

2012. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!