Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei u8500 processzor...

Lacko0007 kérdése:

Huawei u8500 processzor húzása veszélyes?

Figyelt kérdés
Raktam a telómra egy programot (no frills CPU controll) és felhúztam a procit 710 Mhz -re!! Ez okozhat valami problémát a telefon működésében vagy esetleg húzhatom tobább is??

2012. júl. 4. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Túlmelegedhet elég könnyen, ha túlhúzod, szóval azért extrém sokat ne húzz rajta.
2012. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: Nem tudom honnan vetted de nem fog túlmelegedni.


Kérdező: Azt javaslom próbálgasd,addig húzd ameddig stabil,nem fagy le és nem indul újra az egész rendszer.Ha túlhúzod befog fagyni és újra fog indulni,nemfogsz kárt tenni semmiben.(arra figyelj hogy ne legyen bepipálva az Apply on Boot mert akkor állandóan befog fagyni amikor újra indul,ezért csak majd akkor pipáld be ha megvan van hogy melyik frekvencián stabil!)

2012. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Előző:


oké, ha ilyen okos vagy húzd fel 3 GHz-re a mobilod prociját, hiszen ahogy te mondtad nem fog túlmelegedni...

még szép, hogy túlmelegszik.

2012. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eredetileg 600 Mhz -es proci hajtja de most 710Mhz de sajnos nem tudom tovább húzni mert ennyi a program maximuma! Tudnátok olyan programot ajánlani amivel feljebb is lehet húzni? Jó lenne megpróbálkozni az 1000mhz-el! :))
2012. júl. 5. 12:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Általában 600 MhZ-es(nekem is ilyen van) 787-en még stabil,806-on később fagy be,825-ön meg elsőre befagy.

748 mHZ a legstabilabb. Egyébként Root meg overlock modulod van?

2012. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na azt nem tudom hogy vannak -e mert ez az első androidos telóm meg kb két hete vettem! Ezeket hogyan tudom megnézni?
2012. júl. 5. 17:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Root: [link]


Másikat nem tudom.

Egyébként ha túlhúztad már a CPU-t akkor biztos van.

2012. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lefuttattam és gratulált a program akk gondolom fasza a telóm! :)) nah és az overlock az mit jelent vagy mit csinál a telelefonnal??
2012. júl. 6. 11:59
 9/11 anonim ***** válasza:
overclock=túlhúzás (vagyis az órajel növelése).
2012. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez most lehet marhaság lesz amit most kérdezni fogok de azért rákérdezek! Találtam a neten egy olyan oldalt ahol Huawei Ideos x6 -ot húznak fel 2ghz-ig! Ha azt a programot raknám az én telómra akk lehetséges hogy futna az enyémen is??
2012. júl. 6. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!