Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonok vannak 30-50...

Milyen telefonok vannak 30-50 ezer forint között amik jók? Írjátok légyszi a teljes nevüket :D

Figyelt kérdés

Én célom eddig egy Xperia mini pro.

Van azon kívül ami tetszik a sony ericsson live with walkman

és a ZTE skate

az 30-50 ezret arra értem hogy nem havidíjas, előfizetéses, hanem a telefon ára

mindegy írjátok már le légyszi az általatok legjobbnak gondolt telefonokat :) köszi :D


2012. júl. 4. 05:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az alcatel egy ismeretlen márka, mint a Huawei vagy régebben a HTC. De ettől függetlenül az a legjobb.
2012. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Ez az alcatel tényleg elgondolkodtató!

Ha esetleg eddig nem olvastad volna:

[link]


(Ez az oldal korrekt, nézd meg az összes kiszemelted tesztjét! Én is mindig itt tájékozódom!)

2012. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Ace 2

Az Ace-nél SOKKAL jobb, ilyet szeretnék énis.

HD videófelvétel, 3,8" Android 2.3.6, Gyorsabb net

[link]

2012. júl. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor mint Alcatel tulaj leírnám a véleményem! Az 1,4 Ghz-es processzor nagyon szépen meghajtja a telefont, akadni soha nem szokott. Ilyen játékok mint az Asphalt 5,6 HD, Tom Clancy's H.A.W.X., Riptide GP akadásmentesen futnak! A kamera, és a fényképező szép képeket, videót készít. A nagy kijelzőt pedig nem cserélném le! Csak a névtől ne riadj vissza nagyon megéri!
2012. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!