Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonok vannak 30-50...

Milyen telefonok vannak 30-50 ezer forint között amik jók? Írjátok légyszi a teljes nevüket :D

Figyelt kérdés

Én célom eddig egy Xperia mini pro.

Van azon kívül ami tetszik a sony ericsson live with walkman

és a ZTE skate

az 30-50 ezret arra értem hogy nem havidíjas, előfizetéses, hanem a telefon ára

mindegy írjátok már le légyszi az általatok legjobbnak gondolt telefonokat :) köszi :D


2012. júl. 4. 05:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A legerősebb ennyiért az Alcatel OT 995. Ha tepsit akarsz, ez alatt ne vegyél, a Skate rossz telefon. De amúgy a Mini pro és a Live with Walkman is jó telefon, a Live-val még költőpénzed is marad.
2012. júl. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Nekem live with walkman van. Nagyon meg vagyok vele elégedve! Csak ajánlani tudom. Jó kis telefon!
2012. júl. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
A live-os vagyok megint. Még annyit, hogy én is a mini pro-n vaciláltam egy csomót. Azért döntöttem a walkman mellett, mert amikor bementem a telenorba, hogy megnézzem magamnak közelebbről, a mini pro mechanikája már kotyogott, pedig nem rég adták ki. Szóval baromi jól néz ki a qwerty, meg a tili-toli, de nem biztos, hogy tartós is!
2012. júl. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%

Live with walkman nagyon jó telefon, megéri az árát. Az xperianak a kijelzője nem tetszik, meg a mechanikája... nem egy tartós darabnak néz ki... Egyébként Galaxy Ace is jó választás lehet. (1.generáció) Nekem olyan van lassan 1 éve és tökéletes..:)


Ice

2012. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A galaxy ace-t nehogy megvedd!

Nem éri meg az árát, már a feléért is lehet kapni hasonló képességű telefont.

Egyébként meg szerintem is sony ericsson live with walkman.


Az a legjobb választás.

2012. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

neem! galaxy ace- még szinte szidom is hogy menniyre elszálltak ezzel az árral pl: a videó felbontás 240x320 xD

egyáltalán nem tetszik

2012. júl. 4. 09:51
 7/14 A kérdező kommentje:

én teljesen a második kommentelő vagyok! :) gondolkodom az live with walkmanon, és a mini pro-n :DD

majd meglátom :)

az alcatelt csak azért nem merem megvenni mert hát.. alcatel

nem bízok meg benne

inkább sony ericssonos vagyok :D

2012. júl. 4. 09:54
 8/14 anonim ***** válasza:

Pedig ennyiért az Alcatel OT-995 a legjobb, az Alcatelnek van a legjobb ár/értékű telefonjai. De a SE Live is nagyon jó.


Yupiter

2012. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

yupiter, és a mini pro-ról mit gondolsz?

ha valami nem jó vagy nagyon jó, bővebben is kifejtheted :)

2012. júl. 4. 11:40
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]

Na szóval.

1x ZTE skate-et ne vegyél mert elavult mint az látszik is.

2x a sony-k nagyon jók csak picit kicsi a képernyőjük 3-3,2"

3x én teljes mértékben az alcatelre szavazok. Miért? azért mert a cég úgy mond megújult. A minőség fejlődése látszik már az OT 990-nel is elkezdődött.Az OT 995 az alcatel jelenlegi csúcs telefonja és amint látható s nagyon jó a hardveres felépítése is. Az ember ha meglátja az alcatel feliratot egyből arra gondol h egy nagy sz@r a telefon.Ez pedig azért van mert a múltban nem gyártott valami fényes telefonokat az alcatel és ez maradt meg az emberek fejében . Ezért sem adhatja a csúcskategóriás készülékét 60-70eFT-ért mert úgy se vennék meg,de ezzel az 50eFT árral nagyon jó ár /érték arányú telefonnak számít és lassan elfog terjedni is.

2012. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!