Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 710esem van Az...

Barcas32 kérdése:

Nokia lumia 710esem van Az akkumulátor szimpla használatkor vagy játék közben egy óra elteltével tűz forró! Ez normális?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, mivel használod. Mennyire tűzforró az a tűzforró? Ha égeti a kezed, akkor lehet akksi bajos, de nem hinném.
2012. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát eléggé forro de nem csak játék közben hanem szimpla használatkor is!!
2012. júl. 2. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, mindegyik használatnál melegszik, a játéknál pláne, az jól meg is dolgoztatja.
2012. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én samsungom, csak HD játékoknál melegszik. Annyira nem ismerem a mostani Nokiákat, de szerintem nem kéne tűzforrónak lennie sima használatkor, szerintem nézesd meg.
2012. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Manapság a nokia elégé rossz helyzetbe van mert már sokkal kevesebb telefont ad el és ezért minnél olcsób beszálítokatkeresnek(gagyibb aksi kamera stb...)hogy minnél olcsóbban megvegyék és több legyen a vásárló.Ezzel már csak az a baj hogy mivel nem minőségi már a nokia még kevesebben veszik.
2012. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na igen az alapvető kérdésre nem is válaszoltam xd

Aksi melegedés minden elektronikai cikben normális töltéskor és használatkor eggyaránt. De készenléti állapotba is melegszik?Ha igen akkor va baj

2012. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor nem csak ha használom!!! de főként játék közben melegedik nagyon!!
2012. júl. 6. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!