Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil internet átalakítása...

Mobil internet átalakítása Wi-Fi-s netté?

Figyelt kérdés
A problémám a következő: nemsokára nyaralni megyek, viszont elfelejtettük a hotel lefoglalásánál megnézni, hogy van-e wifi (...sajnos nincs...) és már nincs lehetőség olyan hotelt lefoglalni ahol van. rendelkezem mobilnettel és androidos telefonnal (samsung galaxy mini) és olyan program érdekelne, ami a szolgáltatótól vásárolt mobilnetet átalakítja wi-fi-s netté és ezáltal laptoppal is használhatom (tudom hogy van ilyen program androidra csak a nevét nem sikerült megtalálni). Előre is köszi a válaszokat!

2012. júl. 1. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Wifi Tether, de nem minden telefonon fog jól működni. NEM tudom, hogy melyiken jó, melyiken nem. Ki kell próbálni.
2012. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Ha wifin keresztül a telefonodra csatlakozol biztos lesz wifid. Nem tudom hogyan kell mert csak hallottam róla gyakorlatban még nem alkalmaztam. De szerintem biztos lesz ott a hotelnál valami wifi jel akár ott akár a környéken. Nem mindenhol szokták ezt így hirdetni nehogy a környéken lévők lopják csak maximum az aki véletlen találja meg.
2012. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Beállítások->Wifi és hálózat -> Tethering

Az androidba beépítve is megtalálod.

2012. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Bocs, magyarul egész pontosan:

Beállítások->Vezeték nélküli és hálózati beállítások -> Megosztás és hordozhtó hotspot -> Hordozható Wifi hotspot.

2012. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2012. júl. 1. 20:43
 6/6 anonim válasza:
07-01 20:36! am ez eszi a pénzem?
2012. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!