Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem csatlakozik a wifire.! (? )

Párna kérdése:

Nem csatlakozik a wifire.! (? )

Figyelt kérdés
Neha sikerul kapcsolodni,de nagyon sokszor nem sikerul..masik telorol pedig siman kapcsolodik..a wifi vagy a telo hibaja? galaxy mini 2

2012. jún. 29. 07:35
 1/5 anonim válasza:

Telefon hibája, Én is találkoztam már vele.. próbálj meg a router PIN-jével belépni (routerben meg lehet nézni..) ha úgy sem sikerül, akkor egy frimware frissítés a telefonon megoldja a gondjaid..

Üdv.

2012. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan kell olyan firewire frissitest?
2012. jún. 30. 06:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Frimware*
2012. jún. 30. 06:08
 4/5 anonim válasza:
Elviszed boltba (ha nem vagy hozzáértő), és ott kb. 3.000Ft megcsinálják. Ha bátor vagy, akkor google-ban rákeresel, hogy hogyan kell, és találsz részletes leírást (nincs most kedvem végigírni hogy mit hogyan..) illetve találsz megfelelő szoftvert is. Egy a gáz, ha valamit nem jót csinálsz, akkor volt nincs telefon... Magyarul, ha nem vagy biztos a tudásodban, és még garanciás a készülék, akkor vidd vissza oda ahol vetted, és megcsinálják.
2012. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez a gondom. Hazamegyek nem csatlakozik...15 perc múlva csatlakozott majd 20 perc netezés után ledob és 3 -10 napig egyáltalán nem tudok felmenni rá.

samsung galaxi mini 2

2013. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!