Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry 9700 vélemények?

Blackberry 9700 vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretnék vnni egy Blackberry 9700 mobiltelefont mert jó sokáig bírja az akkumlátorja meg egy jó kis telefon.

Akinek van ilyenje vagy volt kérem írja le ide hogy jó kis telefon e? :) előre is thx



2012. jún. 29. 11:22
 1/3 anonim válasza:

kevés benne a memória, időnként lomha, nekem maximum 2 napot bír, de egyébként hasznos jószág, ha az emailjeidet akarod megkapni, vagy chatelni.

keresni nagyon nem lehet vele és az imap mappákat sem kezeli túl jól.

2012. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

csak 2 napot bír ki?? én úgy hallottam, hogy akár egy hétis is bírja ha nem nyúlsz hozzá de átlagosan 5 napig bírja.

Hát akkor ez nem is igaz??

2012. jún. 29. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:
érdekes ez a 2 nap..én használom mint az ökör,mégis 4-5 naponta töltöm..és még akkor is van kb 20%os töltöttségi szint..
2012. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!