Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry 9780-ról vélemények?

Blackberry 9780-ról vélemények?

Figyelt kérdés
Volt már Blackberrym, iphone 4-et szerettem volna vásárolni igazából, de szülőktől nem kapok rá támogatást, így Blackberryt tudnék vásárolni. A legutóbbi modellre, a 9780-asra gondoltam. Nyilván az iphone alkalmazások szintjén jobb, de nem tudok mit tenni. Véleményekre lennék kiváncsi, hogy mennyire jó a teló, vagy éppen mennyire nem:)
2011. aug. 10. 14:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Még mielőtt bárki nekem esne, 20 éves egyetemista vagyok állandó munkahely nélkül, szóval ezért "szorultam" volna rá a szülők támogatására.
2011. aug. 10. 14:43
 2/2 bp1985 ***** válasza:
Teljesen más kategória a két telefon. A bb egy kifejezetten üzleti készülék, az iphone meg egy vegyeshasználatú, de inkább szórakozásra kitalált tömegtelefon. Attól függ mire kell. Viszont bb-t nem érdemes pl feltöltősbe venni, mert úgy egyáltalán nem tudod kihasználni. Azoknak megvan az a tarifacsomag, aminél értelme is van.
2011. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!