Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb Xperia x10 mini...

Melyik a jobb Xperia x10 mini pro vagy Xperia x8? A billentyűzeten kívül van valami külömbség köztük?

Figyelt kérdés
relefon,x10,x8,xperia

2012. jún. 28. 17:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
de az olyan csunya:Dmeg mondom nem kell nekem olyan fasza űberfasza:D
2012. jún. 29. 00:10
 12/18 anonim ***** válasza:
Ezért az árért mást nem érdemes venni, mivel elavultnak számítanak, jobban szaggatnak mint az újabb telók és nem lesz rájuk szoftverfrissítés. Ennél meg már csak drágább telók vannak amik érintősök és megéri venni.
2012. jún. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

cloofer, ha annak a huawei nak 800Ghz-s processzorja van, akkor 20 percen blül veszek egyet még 50 ezerért is :D

Kitesz 300 számítógépet! :D xD

inkább 800 Mhz-s az úgy szebb ;)

2012. júl. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Cloofer ***** válasza:

Jaa, igen azt tényleg elírtam xD


800MHz-re gondoltam. :D

2012. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Szegfű Márió válasza:
mit üt a huaweii?? :???? bujjatok már el!! az x8asomat megcsináltam és jobban pörög mint a huaweii !! új rom, sd-re mentéss szóval annyi játék program amennyi az sd-re megy és procii 825 Mhz!! :DD ennyihh!! :DD é nem csak szoftosan 825 Mhz hanem hardveresen is !! :DD tapasztalatt !! :D haveromnak se liw walkman van és gta III az enyémen simábban fut pedig a walkmannak 800 as a procija!! :DD és a ram is több !! :DD szóval 1 kis ésszeel az ember a szarból is tud várat építeni!! :DD szóval én csak ajánlani tudom az x8 és x10 mini pro-t!! :DD
2012. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nem, a walkmannak nem 800-as a procija hanem 1Ghz ;)
2012. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen igen, már utánanéztem mindnennek és se xperia mini pro-t vettem, ami ippeghogynem ugyanaz mint a live with walkman:Dszval valóban 1 ghz-s procija van
2012. aug. 8. 14:04
 18/18 anonim ***** válasza:

különbség Xperia mini pro között és Live with walkman között:

Mini Pro:

-Van bravia engine

-3.0"-s kijelző

-egy hangszóró hátul

-van Qwerty

Walkman:

-Nincs Bravia engine

-3.2" inch kijelző

-hátul 2 hangszóró így szépen és hangosan szól, Stereo hangzás

- nincs kicsúsztatható qwerty vagy qwertz billentyűzet


ennyi jutott most eszembe

2012. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!