Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb Xperia x10 mini...

Melyik a jobb Xperia x10 mini pro vagy Xperia x8? A billentyűzeten kívül van valami külömbség köztük?

Figyelt kérdés
relefon,x10,x8,xperia

2012. jún. 28. 17:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ehh bocs a kulcsszavakat rossz helyre írtam:D
2012. jún. 28. 17:52
 2/18 anonim ***** válasza:
X8 nagyobb, jobb az üzemideje és a RAM-ja. De egyiket se vedd meg, elavult hardver és nincs szoftvertámogatás, mindkettő gagyi.
2012. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem a legújabb, de most nincs keret nagyobbra örülök ha nyár végérre összeszedem valamelyikre is a pénzt:D szval melyiket érdemesebb megvenni?:D( s5230 sokkal jobbak :DD) de mitől rosszak?nem értek a szakszavakhoz:D
2012. jún. 28. 18:51
 4/18 anonim ***** válasza:

Azért rosszak, mert:

a processzor régi, és kicsi az órajele, ezáltal lassú

a RAM kicsi, így több programot nem vagy nehezen lehet futtatni, nagyobb honlapok megnyitásával lehet problémája

az aksi gyenge, naponta biztos, de az is előfordulhat hogy naponta kétszer kell tölteni

Android 2.3-nál újabb rendszer nem lesz rajta (most jött ki a 4.0 újabb telókra)

és ezek miatt kevesebb program is működik rajta.

Ha mindenáron okostelefont akarsz, akkor inkább Huawei Y200, újabb és többet tud ezeknél. Vagy szorosabb nadrágszíjjal SE Live, bár drágább de ez a legjobb vétel az olcsó telefonok között.

2012. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Naaa ácsi :) nekem x10 minim van . Nem mini pro de a flip en kívül ugyan az a két teló . Mivel kicsi a képernyője így nem kell nagy felületet kezelnie a RAM nak így kiválóan pereg . A hangminősége tökéletes egy jobb Sony fülessel nagy adja ! És 1 töltéssel 2-3 napot bír még ha nyüstölöm is ... A képekről / videókról amit csinál ne is beszéljünk. Vedd csak meg bátran jó telefon az összes amit a Sony Ericsson gyárt .
2012. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Nagyon adja *
2012. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Jah és az órajel miatt ne fájjon a fejed azt had lessék csak a sznobok . Nem számít az xperia szériának saját felülete van amit kiválóan optimalizáltak a hardverhez pereg ahogy kell hidd el :)
2012. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Cloofer ***** válasza:

Huawei Y200-as mint ahogy valaki előttem is írta már.

25e T-Mobilnál :) nagyon jó ARMv7-es 800GHz-s proci, ICS

2012. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom, Huawei Ascend Y200
2012. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
x10 mininek meg az x8-nak már leáldozott, huawei y200 üt mindent jelenleg ebben a ketegóriában
2012. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!