Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ROM átdobása után veszik a...

ROM átdobása után veszik a garancia?

Figyelt kérdés
üdv, azt szeretném kérdezni van Huawei Sonic telefonom és csak 256MB rammal, azt hallottam Rom átnyomása után több ram lesz és tovább is fogja bírni az aksi... Van ilyen oldal ahonnan átnyomhatnám?
2012. jún. 28. 10:41
 1/7 FanThom válasza:
Üdv! Azt nem tudom hogy konkrétan ilyen oldal van e, de ha beírsz egy rom nevet a google-ba akkor biztosan kidob rá valami használhatót. Ha új romot teszel fel természetesen a garinak lőttek úgyhogy jól gondold meg, és olvass el mindent inkább 2x mielőtt elkezdenéd felrakni!
2012. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fairi1 ***** válasza:

feltéve ha marad nyoma, mikor gariztatni mész felteszed a gyárit

Sok készüléknél nem hagy nyomot hogy volt rajta nem gyári is

persze a huawei tett-e bele vmi ellenőrző algoritmust azt nem tudom

2012. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem :)

[link]


Megpróbálom ezeket hátha felgyorsul.

2012. jún. 28. 10:59
 4/7 anonim ***** válasza:
átdobás? átnyomás? wtf? o.0
2012. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4/4 11:09 :)

na igen, kellenek még a téglakészítők

2012. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
átdobás = firmware átégetése a ROM Flash memóriában :D Jobb ?
2012. jún. 28. 11:41
 7/7 A kérdező kommentje:

Sikerült végre 1 nap küszködés után mint informatikus.. Olyan szép hang lett benne, és olyan hangos a telefonom mint egy rádió :)

Továbbá 5 Mpx lett a telefonomból 3.2 Mpx helyett :) És sok sok cucc, gyorsabb 750Mhz-n ketyeg(600 helyett). Ez igeeen :)

2012. jún. 29. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!