Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minőségben az android vagy a...

Minőségben az android vagy a windows phone a jobb?

Figyelt kérdés

Mert a Nokia Lumia 610re pályázok....szerintem megéri. Egyéb vélemény???!

Köszi:D



2012. jún. 27. 13:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A szoftvertelepítést nem tudom hogy megy Nokián. De ezért a pénzért nem éri meg Nokiát venni, vagy hanyatló Symbian vagy gyenge hardverű WP. Inkább nézd meg ezeket a telókat, mind megéri az árát: SE Live, SE Mini pro (enm az x10-es), Huawei Y200 (kicsit olcsóbb, de még elfogadható), kicsit többért Alcatel OT-995, Motorola Defy+ (strapabíró), Xperia Ray. Samsungot meg ennyiért nem éri meg venni, árhoz képest gyenge hardverük van.
2012. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

háát köszönöm..., csak sajnos ezek az én csomagom listáján 50ezrek és a nokia csak 30 , de mindjárt megsasolom megint....

még 1x köszi:D

2012. jún. 27. 19:54
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát kompromisszumot kell kötnöd, mert szerintem mindkettő úgy szar, ahogy van :)

Igazából szöges ellentéte a két rendszer egymásnak, mert amíg az egyik tök nyitott/testreszabható/akadozós/tucat (android) a másik zárt/0 testreszabás/akadásmentes/egyedi (WP7). Szerintem várd meg, míg megjelenik WP8-as telefon, és a mérleg akkor inkább az ő felére billen.

2012. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon Nokiás vagyok, de ezek a Windows-os telcsik nem nyerték el a tetszésemet. Nincsenek nagy igényeim, de azéárt csengőhangot szeretek egyénit, és nem csak a gyárit. Amúgy a 610 egy az egyben a C7-00 mintájára készült, de lecserélni sosem cserélném le Windows-ra.. Az androiddal szemezek mióta bejött, de szerintem még eléggé gyerekcipőben jár...
2012. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

mert ez azt jelenti h nem lehet beállítani csak gyári csengőhangot???xD ez szívás....

jah és ez előző kommentelőnek meg :nem tudok várni mert nincs telóm és sürgősen kell

2012. jún. 28. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!