Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minőségben az android vagy a...

Minőségben az android vagy a windows phone a jobb?

Figyelt kérdés

Mert a Nokia Lumia 610re pályázok....szerintem megéri. Egyéb vélemény???!

Köszi:D



2012. jún. 27. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem az op.rendszer miatt, de a Lumia 610 nem éri meg, annyiért vannak erősebb telefonok is.
2012. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
minőségben a wp, de szerintem se éri meg a 610...még ha veszel mondjuk egy tavalyi wp7-es telót, jobb hardverrel használtan, még az is lehet olcsóbban jönnél ki, és nem lenne korlátozás például a skype-ra.
2012. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha a bonyolultat akarod akkor android, ha pedig átláthatóságot, és a hardver nem számít akkor Lumia 610
2012. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen....de ezek nem hangoznak túl jól...xD

nem vagyok egy üzletember és nem akartam olyan "komolyan" használni...csak gondoltam megkérdezem, ha már úgysem értek hozzá. Csak mert utána olvastam és tudni tud...és egész jól néz ki (és nekem most akciós)

Tudnátok vmi konkrétat mondani, hogy miért nem éri meg ennyire egyhangúan...?Mert engem meglepett:/

köszi:D

2012. jún. 27. 18:59
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja és akkor mi a legjobb ilyen árban???(30ezer)
2012. jún. 27. 19:00
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert kevés a RAM, ezért könnyen akadozhat. Kicsit többért van SE Live, igat hogy androidos, de mindenben megveri a 610-est.
2012. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ha már így ért(esz) hozzá akkor mi van a samsung galaxy mini I és II vel???:D
2012. jún. 27. 19:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Gyenge és elavult proci, gyenge kamera, Samsungtól szokásos Android+Touchwiz kezelőfelület ami minden gyengébb (azaz nem 100+) telefonon akadozik, nem lesz rájuk Android 4.0, és drágább mint amit a tudása tükröz (rossz ár/érték arány)
2012. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

wow ki vagy te???XD am olyat én sem akartam....de amiért ilyen negatívumokat kaptam a 610ről elgondolkodtam...jhaaaj nehéz ez a telefonvétel.

CSak mert nekem a lényeg a wifi...a jó kijelző, jó minőségű fényképezőgép, memória és asszem ennyi dologra használnám a telózáson kívül még...xD és eddig a nokiákat szerettem(csak most kellene mert a kis 6303 classicomat ellopták...és mivel eddig nem volt érintős meg a családban senki sem preferálja ezért fontos...)

nem szeretnék olyan telefont ami nem jól érzékeli a nyomkodást vagy nem is tudom...

és a programok h vannak 610nél ugyanúgy mindent lehet rá letöltögetni???

2012. jún. 27. 19:44
 10/15 A kérdező kommentje:
meg nekem most így galaxymini/610 jött /jöhetett eddig szóba , de nézem az infókat amit kaptam...(nem nagyon teccenek eddig, azok a telók nem néznek ki jól):
2012. jún. 27. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!