Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv mit csináljak hogy a net...

Üdv mit csináljak hogy a net ne vegye le az androidos telomon a pénzt?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 18:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tegyél rá mobilinternetes díjcsomagot.
2012. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Felhívod a szolgáltatód ügyfélszolgálatát és megkéred, hogy tiltsák le a netet a kártyáról. Vagy megrendelsz egy normális netcsomagot, így csak havonta egyszer vonnak le pénzt és még netezni is fogsz tudni.

Vagy simán a telefon beállításai között szépen kikeresed a mobilnetre vonatkozó beállításokat és itt letiltod a mobilnetet (adatok engedélyezése mellől pipa ki), vagy simán letörlöd a netbeállításokat (apn)

2012. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kikapcsolod a háttéradatforgalmat és akkor nem fog magától felmenni a netre.
2012. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
a háttéradatforgalmat hogy kapcsoljam ki?amúgy csak 0.facebookozni akarok csak mikor felmegyek jönnek ki a frissitések azok meg húzzák a pénzt,meg a gmail ezeket hogy kell kikapcsolni?
2012. jún. 23. 19:46
 5/19 anonim ***** válasza:

Havi 600 ft-ért van gonet s netcsomag a t-mobilnál, túlforgalmazási díj nélkül.


Ha erre nem telik akkor nyugodtan add el a telódat és vegyél egy régi nyomógombos telót...


Egy doboz cigi többe kerül naponta, mint ez a kibaxott netelőfizetés egy hónapra...


Megrendelés:


+GONETS


sms-ben a 1430-ra.

2012. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egy Androidos készülék csak féltelefon internet nélkül. Én is ezt a kis csomagot válaszottam hiszen minenkor valamire szükség van. Automatikus szinkronizálást meg érdemes kivenni, nekem az aksit is gyilkolja.
2012. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
de tegnap kivettem és utánna felléptem facere és jön az sms hogy csökkent a pénzem ez miért? a gmail miatt van?
2012. jún. 24. 16:27
 8/19 anonim ***** válasza:

Mit vettél ki?


Ha előfizettél levont 600 forintot és kész.


Utána 30 nap múlva fogja újra levonni a 600 pénzt.

2012. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
az automatikus szinkronizálást
2012. jún. 25. 10:38
 10/19 anonim ***** válasza:

Akkor is lefog vonni pénzt, ha kikapcsolod.

Csomó marketes program frissít a neten keresztül.


Komolyan nincs havonta 600 ft, hogy mindig legyen netelérés a telódon.

Amennyit elszabtál már a netre pénzt, azzal hónapokig használhattad volna a Gonet s díjcsomagot.


[link]


Ráadásul az első 2 hónapban csak 90 forint a havidíja...

2012. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!