Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Levette az összes pénzt a...

Levette az összes pénzt a telefonomról! Mit csináljak ezzel? (lent)

Figyelt kérdés

Na szóval ma vettem egy 3500Ftos feltöltőkártyát és a T-mobile oldalán van egy olyan mobilinternet szolgáltatás, hogy az első 2 hónap 90Ft és onnantól havonta 1000Ft.

Megrendeltem lett is net a telefonomon kb 5-6 percig azután már csak 2 forint volt rajta! MIt tudok csinálni ezzel mert k.vára felhúzta az agyamat!!



2012. jún. 22. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Aktiválva is volt, vagy csak megrendelted és azonnal nekiestés a netezésnek?
2012. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csez ***** válasza:

Szerintem az a csomag amit választottál 100MB-ot tartalmaz magában. Miután ezt elérted én úgy tudom tovább számláz (mármint az egyenlegedből vonja a többi netelés költségét).

Ha 3G -vel mentél fel a netre akkor 5-6 perc alatt elég sok adat lejöhetett és kártyád ezért fogyhatott le.


Vagy a másik, hogy nem jó csomagot választottál.

2012. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem számláz tovább, csak lassítja az adatforgalmat.

Inkább az lehet, amit a #1 írt. A jó kis Netstart szolgáltatás képes is rá...

2012. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem aktiválták még. Ez van, legközelebb óvatosabb legyél. Vegyél másik feltöltőkártyát.
2012. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!