Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30as telefonomról nem tudok...

30as telefonomról nem tudok visszahívót küldeni. Miért?

Figyelt kérdés

Nincs jelenleg a telefonomon pénz, és amikor hívok valakit, akkor nem tárcsáz és kezdi el a szokásos szöveget "...az ön nevében elküldött SMS-sel, nyomja meg a kettőskereszt gombot!" és nem engedi megnyomni semmit így nem tudok betárcsázni sem.

Van valami köze ahhoz, hogy eltűnt a telefonomról a "3G" jel?


2012. máj. 30. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
30-as számra próbálsz visszahívót küldeni? Mert csak arra lehet.
2012. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak 30asoknak tudsz küldeni visszahívót .
2012. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom 30asra küldök és eddig ment csak az a baj, hogy mától kezdve valamiért nem lehet, sőt nem is tárcsáz miközben hívni próbálok. Nem kezd el beszélni a z a gép hang sem, semmi, és a 3g jelem is eltűnt.
2012. máj. 30. 21:58
 4/7 anonim válasza:
Azért mert van egy napi limit 1 telefon számnál, pl én barátnőmnek küldtem egy nap vagy 20-30 at és letiltott .. talán ez a baj :) és sajnos nem lehet vissza állítani mert felhívtam a T mobot és mondták hogy már arra a számra nem küldhetek többet
2012. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a 4. mondta valószínűleg az a baja akkor . De ha újból feltöltöd és megint elfogy a pénz akkor újból tudsz küldeni .
2012. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sajnos feltöltés után sem mükszik, tesztelve :(
2012. máj. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam már úgy hogy letiltottak de nekem feltöltés után újból engedte .
2012. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!