Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik androidos telefon a...

Melyik androidos telefon a legelterjettebb Magyarországon?

Figyelt kérdés

Mármint melyiket veszik a legtöbben.

Bár szerintem a SE Xperia X8.



2012. jún. 22. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Sony Ericsson Live With Walkman
2012. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én Galaxy minit látok a legtöbbet.
2012. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Galaxy Mini, ill. Ace.


Yupiter

2012. jún. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a legnagyobb baj,mindig a gyenge telefonokat reklámozzák drágán. Szerintem is Galaxy mini,mini 2,Ace,Y stb.
2012. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ami szerintem nem az a live with walkman
2012. jún. 22. 10:37
 6/10 anonim ***** válasza:
azért írtam azt, mert itt minden 2. hozzászólásban az van.
2012. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Örülnék, ha Live tényleg néptelefon lenne.

De helyette a sok birka inkább olcsó Galaxyt vesz, mert azt reklámozzák.

2012. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"De helyette a sok birka inkább olcsó Galaxyt vesz, mert azt reklámozzák."


A SE Live sztem nem állhatna be a szép telefonok parkolójába, szóval nagyon nem törvényszerű, hogy néptelefon lesz. :) Lehet, hogy a sok "birka", általános használatra vesz telefont (Telefonálás, feltétlen szükséges internetes tartalom megtekintése, HASZNOS appok használata, GPS), és nem a telefonon keresztül él?


Lehet, hogy nem mindenkit vakított el a telefonos MHz, és MPixel háború?


Tudom, hogy itt sokan látják a 200 és 210 PPI közötti különbséget a kijelzőn...én nem. :) És sokakat zavar a Pentile kijelző, mert 0.3 cm-ről nézve pixeles... :))))


De a kérdésre válaszolva: A Galaxy termékcsalád a legelterjedtebb, konkrét típust nem tudnék mondani. De tudom...mindenki birka aki Samsungot vesz.

2012. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, kábé mindenki birka aki olcsó Samsungot vesz, de nem azért mert alap használatra akarja venni, hanem mert bedől a reklámoknak és sokkal többet kiad egy telefonért mint amit ér. És ez, már bocs a véleményemért, szerintem az abszolút birkaság.

A szépség meg relatív, valahogy kétlem, hogy mindenki aki Galaxy minivel vagy Accel rohangál annyira el lenne ájulva az olcsó műanyagtól és a szappandoboz külsőtől. Egyszerűen sujkolják az emberekbe, hogy ez a jó, ezt kell venni. És veszik.

Azt meg végképp nem értem meg, hogy aki alap funkciókra akarja használni a telefont, egyáltalán minek vesz ilyet. Egy okos telefon gyorsabban merül, akadhat, lefagyhat, főleg ilyen minőségben. Minek ez nekik, ha ki sem használják? Miért nem jó nekik egy sima zárt rendszerű Nokia mondjuk? Divatból, azért. Mert birkák.

Nem véletlenül látom a környezetemben is, hogy kábé az összes Galaxy tulaj próbál túladni a telefonján vaterán meg hardveraprón.

2012. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk, még mielőtt...


Nekem Lumia 710-em van, mert nem szeretem az Androidot, szóval elfogult sem vagyok a Samsunggal. A környezetemben sok embernek van Samsung. Többnyire az általad említett Mini,Ace, valamint még S, meg S2. Ezekből a 15 méteres körzetemben van összesen 7 db. Senki nem panaszkodik a műanyag külsőre, aminek egy oka van: Nem dobálják, ezért nem igénylik az öntött vas külsőt. Nem ropog, nem recseg, teljesen rendben van.


Én soha nem hittem abban, hogy mindig a túlnyomó többség a birka. Tehát ha 10-ből 8 ember Samsungot vesz, akkor nem gondolom, hogy mind a 8 ember birka, és van 2, minden igazságot tudó médium, akik mindenféle tartós tapasztalat nélkül lesz@roznak valamit. Nekem a feleségemnek is Mini van, imádja. Telefonál vele, GPS-t használja, Netezésre is használja, persze csak a feltétlen szükséges mértékben, mivel az egérmozit nem tartja túl sokra.

2012. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!