Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a WP7-ről?

Mi a véleményetek a WP7-ről?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy jobb vagy rosszabb,mint az android és hogy milyen pozitívumai vagy esetleg negatívumai vannak.Eddig androidos telefonom volt és nem ismerem a WP7-et.

2012. jún. 19. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem szubjektív.

Nekem tetszik a wp7, de kár, hogy csak 16 gigabájtos memória a legnagyobb, meg hiányzik a hd kijelzo meg már lehetne kétmagosak is, csak ezeket nem tánogatja, a zune-os dolog, engemet nem zavarna. A kezelőfelület nekem tetszik, ha lenne legalább 32 gigás telefon akkor vennék is egyet. Azt nem tudom, hogy neked melyik a jobb, próbálj ki egy telefont, és akkor megtudod.

2012. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy jobb vagy rosszabb, csak specifikus tulajdonsagokra lebontva lehetne megmondani. Egeszben nezve mindkettonek vannak elonyei es hatranyai, szoval ha tudod hogy neked mi fontos egy telefonban, es leirnad, akkor konnyebben tudnek pontos valaszt adni.
2012. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kezelhetőség,gyorsaság
2012. jún. 19. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyors, nem akad, egyszerű és átlátható. Cserébe egyes funkciók szegényesebbek pl hívásinformációk(adatforgalomszámláló, be/kimenő hívásidők stb.) nem nagyon vannak.
2012. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a megoldás, hogy minden egyes telepített alkalmazás vagy használható funkció egy hosszú listában jelenik meg nem tűnik túl életképesnek. Egy közepes mennyiségű alkalmazással is idegesítő így megtalálni egy alkalmazást.

A metró felületet jó ötletnek tartom de ugyanakkor helypazarlónak és információszegénynek is.

Mármint naptárból szeretem ha kinn van egy a részletes napi programmal és egy teljes hónapot bemutató a napok száma mellett annak "zsúfoltságát" jellemző kis jelöléssel.

Nem tetszik benne, hogy (hivatalos Microsoft álláspont szerint) nem támogatott a memóriakártya használata és hogy nem tudod a telefonodat USB meghajtóként kezelni, rá fájlokat pakolni. Mindent a Zune segítségével kell szinkronizálni.


Ellenben jók az alkalmazások egységes felületei. Tetszik ez a "totál kép" mindenhol. Mintha egy hatalmas képen belül nézegethetnéd az egyes funkciókat. Ezt a részét nagyon eltalálták.

Gyors. A szigorú követelményeknek köszönhetően akármelyik WP7es telefont választod az teljesen simán fog működni. Ebben a tekintetben olyan mint az iPhone, azzal a különbséggel hogy ezt több méretben, több márka alatt megvásárolhatod.


Szerintem fejlődik még.

2012. jún. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!