Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon: Chrome: Hogyan...

Okostelefon: Chrome: Hogyan lehet a félbe maradt letöltést folytatni miután bezártam a böngészőt? (inkognitó módban indítottam el)

Figyelt kérdés

(Elindítottam két letöltést inkognitó módban (savefrom.net-ről), majd elfogyott az internetem, ezután bezártam a böngészőt, mert SIM-et kellett cserélnem.)

A letöltések mappában megvan a két fájl, amiknek a kiterjesztésük után ".crdownload" szerepel. Mivel inkognitóban indítottam el, ezért a böngészőben a letöltéseknél (azaz jobb fent a három pöttyre kattintva, majd utána a letöltésekre kattintva), nem szerepelnek, tehát nem tudom folytatni a letöltéseket.

Megkíséreltem ismét letölteni őket a már említett weboldal segítségével, de új letöltésként indultnak el, a nevük után "(1)"-et írva.

Mivel nagy fájlokról van szó és a jelenlegi mobil internetem költséges, emiatt nem szeretném előről kezdeni.

(Nyílt wi-fi közelbe nem tudok menni (nem tartózkodok olyan környékeken), hogy teljesen előről indítsan el a letöltést ingyen.)

A kérdésem az, hogy hogyan lehet folytatni ebben az esetben a letöltéseket?



ma 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:

A Chrome nem képes erre.

Ilyen célra egy letöltéskezelőt tudok javasolni, amely tudja azt, amire szükséged van.

Internet download manager.

ma 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!