Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android navigáláshoz Sygic...

Android navigáláshoz Sygic vagy iGO?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményekre. Talán mintha az iGO valamivel jobb lenne de a Sygicet se rossz.

2012. jún. 19. 00:59
 1/7 csez ***** válasza:
Androidon mind a kettő TÖKÉLETESEN működik. Innen már csak szimpátia kérdése az egész :-)
2012. jún. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

iGO


Én igaz Navigont használok de mindkettő megteszi.

Azt mondják fórumokon hogy a Sygic nem mindig pontos.

2012. jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sygic nagyon szép, csak egy gond vele. Rohadt szarul tervez utat. Én pl. Miskolcról akartam Pécsre menni, és egy rohadt hosszú, Balatont érintő úton akart vinni.


Igo okos, jól tervez, csak a multi touch nagyítást hiányolom.

2012. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
navigon az elég butácska de valóban talán az iGO nyerőbb, a sygicet meg letörlöm. köszönöm
2012. jún. 19. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt ismerem, mindkettő nagyon jó. A sygic többet tud, mutassa az épületeket, és szebb. Az iGO is szuper, én a sygicet használom mert ott jobban mennek a TTS magyar hangok, mondják az utcákat, és amit még feljebb volt, hogy az épületeket is irja. Aminek még örülök, hogy egyikhez se kell internet, csupán a GPS műholddal működik
2013. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon jó. Az igaz hogy a Sygic valamelyik verziója hibázik, de megjelent a 13.11 verzió ami tökéletes. Nekem az van és még nem hibázott, ahhoz képest hogy sok helyre vitt. Talán a sygicnek jobb a TTS hangja és szebb vagy jobb a térképje mikor navigálsz. Persze, ha az iGo-t használod, az se fog se jobban, se roszabbul menni mint a Sygic. Ez a kettő a legjobb szerintem.
2013. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Honnan van nektek tts hangostok hozzá??? Én sehol nem találok ilyet és pont ez ami hiányzik nekem belőle.....
2013. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!