Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon Sygic Navigációs...

Androidon Sygic Navigációs programnál rosszak a házszámok. Ötlet?

Figyelt kérdés

A pozíciómat teljesen jól látja, (be tudom tájolni, mert a többi utcához képest jó helyen mutatja) de a házszámokat összekeveri, jelenlegi pozíciómat (itthon) 84-es számnak írja, a 86-osba vagyok, a 86-ost pedig 800m-rel odébb tette. Ötlet?

Szoftver verzió: 11.2.6

Telefonom: Samsung Galaxy Mini, Android 2.3.4


2012. ápr. 13. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sz*rd le.

Mentsd el az otthoni pozíciód és az alapján add hozzá a hazafelé vezető úthoz célnak.

Amúgy meg ha tudod hol laksz, nem lehet valami bonyolult az utcában hazatalálni.

Ha mégis, kérdezd meg a szomszédokat hogy juthatsz el a 84-ből a 86-ba.

2012. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az a probléma, mert hazatalálok, csak ha megadok neki egy címet az ország másik felére valahova, ahol még nem jártam, akkor nem lenne hátrány, ha tudná a címeket, bár az is igaz, hogy ha jó utcába navigál, akkor már nem tévedek el.
2012. ápr. 13. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet megoldani.
2012. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!