Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X10 Mini...

Sony Ericsson Xperia X10 Mini pro-ra hogy tudok FELtölteni játékot?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy gépre letöltöttem játékot, és hogy tegyem rá gépről mobilra?

Mielőtt értelmes válaszok jönnének: Igen, tudom, hogy USB kábellel xD A kérdés hogy melyik mappába~


2012. jún. 18. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a memo kártyára rakja,teheted az alkalmazások mappába vagy a játékok mappába szerintem tök mindegy,oda rakd ahol könnyen megtalálod.Mert én is jártam úgy hogy ase tudtam hogy hová raktam,de én a játékok közé szoktam rakni amit letőltők.
2012. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Adattárolási módbann a memo kártyán létre hozol egy új mappát pl. Games néven (a név bármi lehet). A apk. fájlt áthúzod abba a mappába leszeded usb-ről valamilyen file manager programmal megkeresed és telepíted !!
2012. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van!
2012. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okés, megvan a mappa, belehúztam a játékokat... és a telón hogy telepítem? ><
2012. jún. 19. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
na ok ezt szedd le a marketről: [link] (Remélem ezt megtudod csinálni. Ha leszedett az ASTRO-t keresd ki a mappát amelyikbe helyezted az apk. fájlt ha megvan hosszan rákatintasz és nem ended el az ujaddal még egy ilyen opciók szerű valamit ki nem ad és ott van közöttük hogy install. És nincs már mit mondanom. Remálem sikerül.
2012. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Letöltöttem és meg is tudom nyitni, de nem találom a 'Games' mappát, amit létrehoztam... :|
2012. jún. 20. 12:46
 7/7 anonim ***** válasza:
találnod kellene ha sdcard-on vagy. Na mind1 akkor nyisd meg az ASTRO-t és ott van egy kis fehér szövegbuborék akárcsak a böngészőknél. És annak a végén az kell lennie hogy sdcard ha az van és és a mappát a memo kártyán hoztad létre akkor találnod kell
2012. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!