Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont vásárolnék! Melyik...

Telefont vásárolnék! Melyik legyen? (lent)

Figyelt kérdés

[link]

Ezen a linken vannak a telefonok amelyek közül szeretnék egy telefont venni, de nem nagyon értek hozzájuk, mivel nem volt még okostelefonom. Csak azokat nézzétek ami 0 forinttól kezdődik, csak mert olyat választhatok. Én a Nokia lumia 710-et néztem, de utána olvastam és van akinek az op rendszerével van a baja(winp7.5). Lehet jobb lenne egy androidos? Bár ott meg azt olvastam hogy az androidnál (némelyiknél) 2 magos proci, a lumiánál 1, és ahoz elég is az 1. Szóval nehéz döntés. Nem szoktam játszani telefonon, mert nincs is a jelenlegin, de nem hátrány ha van rajta. De nem ezért akarok telefont vásárolni hogy játszak rajta, szóval nem fogok rápakolni komoly játékokat! Ha lehet olyan legyen amin lehet egy kicsit változtatni (pl téma). Zenét hallgatni szoktam, wifit szeretném ha lenne benne, 5 megapixeles camera. NOKIA, HTC és Samsung közül szeretnék (de ha esetleg van itt jobb 0 ftért akkor jöhet).Vagy várjak még? Várható lesz egy kiváló telefon? a nyár végéig? Elöre is köszönöm.



2012. jún. 18. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Sony xperia sola

[link]

2012. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerinted rossz választás lenne a lumia 710?
2012. jún. 18. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!