Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanád?

Melyik telefont ajánlanád?

Figyelt kérdés
Nos a helyzet a következő: van egy irtó sz*r RE xperia x10 mini prom, és szeretném lecserélni valamilyen értelmesebb telefonra, vagy legalább olyanra,amivel nem változik második otthonommá a T pontok szervízrészlege. A jelöltek: Blackberry, illetve nokia készülékek lennének. Más gyárót ne is ajánljatok, főleg ne sonyt. Ami a lnyényeg: legyen net (mailezésre elsősorban), legyen szép kijelzője és jó fényképezője (min 5mpixel), illetve megbízható legyen. ja és érintős kilőve, csak ilyen qwerty-s maximum.:) előre is köszi:)

2012. jún. 18. 13:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a hosszú és minidn szempontból hasznos információkat. Sajnos az SE-m sem bírja egy napnál tovább, de ez már csak ha a tortán szegénykémnél ,nem illünk mi ketten össze. Iphone-t javasoltak még, de azt pedig sajnos elvből nem veszek, mert sztem kb annyit tud mint az SE, csak van rajta egy alma és vagy 100ezer tiszta haszon. Villogni pedig nem akarok vele, nekem tényleg csak mindennapos ügyintézésre kell egy telefon.:)
2012. jún. 19. 12:52
 12/16 anonim ***** válasza:
Az én xperia arc-om se bírja egy napnál tovább, sőt ha hasznàlom 2* is kell tölteni 1 nap...
2012. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
De ez bármelyik hasonló telónàl îgy van.
2012. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem igazán,talán az érintőseknél igen,minden bizonnyal, de ez előtt egy nokia 6300-m volt, vagy 4 évig,na az bírta a strapát. akár 4 napig is!:)
2012. jún. 19. 15:40
 15/16 anonim ***** válasza:
Az megint más tészta. Ma már általában a telefon okostelefont jelent, aminek a hardvere jóval erősebb, mint például az általad emlegetett 6300-é. Ebből adódóan jóval gyorsabban pusztítja az aksit. Manapság már a 2 teljes nap vegyes használattal is kisebb csoda.
2012. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
igen,a kis 6300 teljesen más volt. kár,hogy kinőtték az igényeim (itt a netre gondolok, mert az szörnyű volt rajta a kicsi képernyője miatt és lassú volt borzasztóan).:S
2012. jún. 19. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!